Golubeva: Tuvākajās dienās robežas kritiskākajās vietās sāksies pagaidu žoga būvniecība, kas varētu izmaksāt dažus miljonus eiro

Marija Golubeva
Ekrānuzņēmums

Situācija austrumu pierobežā patlaban ir mierīga, intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” sacīja iekšlietu ministre Marija Golubeva (“Attīstībai/Par!”).

Ministre skaidroja, ka Valsts robežsardze sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem tiek galā pašu spēkiem un palīdzību sniedz arī Eiropas Savienības robežu aģentūras “Frontex” speciālisti, tomēr tiek saglabāta gatavība vajadzības gadījumā reaģēt.

Golubeva gan nevarēja pateikt, cik potenciālo robežpārkāpēju vēl varētu atrasties uz robežas, vienlaikus norādot, ka tiešie reisi no Irākas uz Baltkrievijas galvaspilsētu Minsku, ar kuriem migranti devās ceļā uz Eiropu, vairs nenotiek. Tomēr migranti atrodas arī pie Polijas un Lietuvas robežas.   

Golubeva norādīja, ka tuvākajās dienās kritiskākajās vietās sāksies 37 kilometru gara pagaidu dzeloņstiepļu žoga būvniecība, kas varētu izmaksāt dažus miljonus eiro, tomēr precīzu summu viņa vairījās nosaukt.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
patiešām
patiešām

Nekas nav tik ilglaicīgs,kā pagaidu būves. Kārtējā naudas izpleķerēšana

Mirre
Mirre

tā attālināti, virtuāli, lai nevienam netraucē

stute
stute

t\ads dēļu žodziņš ar komjauniešu vārtiņiem būs gluži labs Un tikai pagaidu,lai nevienu neaizbiedētu