Bens Hodžess: Ukrainas armija iznīcina iebrucējus ar Makgaivera cienīgām neparastām metodēm

bayraktar

Ukraina ir guvusi lielus panākumus karā, izmantojot ASV un citu valstu piegādātos ieročus un aprīkojumu negaidītos veidos, norādījuši laikraksta “The New York Times” aptaujātie eksperti un amatpersonas. Par to vēstīts Latvijas Radio ārzemju ziņu korespondenta Riharda Plūmes materiālā.

Piemēram, Ukrainas spēki raķetes pārvieto ātrāk, uzstādot tās uz kravas automašīnām. Un Ukrainas bruņoto spēku kaujas spējas jūrā tika uzlabotas, uzstādot raķešu sistēmas ātrgaitas laivās.

Kāda augsta Pentagona amatpersona sacīja, ka Ukrainas spēki uz padomju iznīcinātājiem MiG-29 uzstādījuši ASV piegādātās raķetes HARM. Tas nekad agrāk nav darīts, jo tiek uzskatīts, ka šīs raķetes nav savienojamas ar MiG-29 un citiem iznīcinātājiem, kas Ukrainai pieejami.

Par pārsteigumu ieroču ekspertiem Ukraina turpina iznīcināt Krievijas mērķus ar Turcijā ražotiem uzbrukuma bezpilota lidaparātiem “Bayraktar” un lētiem plastmasas lidaparātiem, kas pārveidoti, lai nomestu granātas un citu munīciju.

Bijušais ASV armijas komandieris Eiropā, atvaļinātais ģenerālleitnants Bens Hodžess atzīmējis, ka Ukrainas militārpersonu spēja nogalināt iebrucējus neparastā veidā ir radījusi salīdzinājumu ar Makgaiveru – 80. gadu televīzijas tēlu, kurš izmantoja dažādus vienkāršus priekšmetus, lai izkļūtu no sarežģītām situācijām.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar