Baltkrievija sāk armijas manevrus pie Ukrainas, Lietuvas un Polijas robežām

Baltkrievija 2. aprīlī sākusi armijas manevrus pie Ukrainas, Lietuvas un Polijas robežām, paziņojusi Baltkrievijas Aizsardzības ministrija.

Manevri Gomeļas un Grodņas apgabalos turpināsies trīs dienas, un to mērķis ir sagatavot virsniekus un teritoriālās aizsardzības vienības attiecīgo apgabalu aizstāvībai, savā lietotnes “Telegram” kanālā norādījusi ministrija.

Armijas personālsastāvs apgūst arī procedūras, kas jāievēro karastāvokļa izsludināšanas gadījumā, informējusi ministrija.

Manevri notiek Baltkrievijas armijas raķešu karaspēka un artilērijas komandiera uzraudzībā, teikts paziņojumā.

Tajā pašā laikā Baltkrievijas diktators Aleksandrs Lukašenko pagājušajā nedēļa izteicās par nepieciešamību gatavoties iespējamam uzbrukumam Lietuvai un Polijai.

Lukašenko izteicās arī par tā dēvētā Suvalku koridora neaizsargātību.

Suvalku koridors, kur robežojas Lietuva ar Poliju, atdala Krievijas valdījumā esošo Kēnigsbergas (Karaļauču) eksklāvu un Baltkrievijas teritoriju.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Bridži
Bridži

Pie Ukrainas viņi nesāk, jo tur viss ir nomīnēts un betonā un aiz robežass ir >100 000 šaut gatavu ukraiņu kareivju. Bet mums ir žogs. Betona un mīnu gan laikam nav.

BY
BY

Mūsējie varēja patrenēties BY robežas mīnēšanā un pilnīgā slēgšanā.

par ko uztraukums?
par ko uztraukums?

Tāpat kā Latvija. Kāpēc Latvija armijas mācības taisa Latgalē un Daugavpilī?

1984
1984

Krievijai un tās satelītiem uzbrukums ir “aizsardzība”.