ASV valsts sekretārs Blinkens: Mēs aizstāvēsim katru collu NATO teritorijas!

Entonijs Blinkens

“NATO sabiedrotie ir gatavi reaģēt uz jebkuru draudu. Mēs aizstāvēsim katru collu NATO teritorijas pret agresiju, un mūsu apņemšanās piektajā pantā – uzbrukums vienam ir uzbrukums visiem – ir dzelžaina. Nevienam nav jāšaubās par to!”- uzsvēra ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens preses konferencē pēc tikšanās ar Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

“Pasaule saka Krievijai – pārtrauciet nekavējoties uzbrukumus, ļaujiet cilvēkiem saņemt pārtiku un zāles, ļaujiet cilvēkiem droši izkļūt un beidziet karu pret Ukrainu! Latvieši, kuri dzīvojuši padomju okupācijas laikā, saprot, ka ukraiņu tiesības ir jāaizstāv,” teica Blinkens.

“Baltija ir izveidojusi demokrātisku sienu, kas stāv pret šo autokrātijas vilni, ko Maskava grib iespiest tālāk Eiropā. Mana ziņa Latvijas tautai un visiem Baltijā – ASV vairāk kā jebkad ir apņēmušās stāvēt kopā ar jums! Visas demokātijas ir pret šo autokrātiju!

“Mēs esam ievērojami pastiprinājuši savu Austrumu flangu, un mēs to darām ciešā sadarbībā ar NATO sabiedrotajiem. Mēs regulāri pārskatām mūsu globālo izvietojumu, un tas turpināsies. Notikumi Ukrainā ietekmē šos lēmumus.

Mēs vēlamies ātrāk izbeigt šo karu. Mēs negribam to paplašināt uz mūsu valstīm un teritorijām. Ja Krievija neievērotu lidojumiem aizliegto zonu, mums būtu šīs lidmašīnas jānotriec, un tas izraisītu tiešu konfliktu ar mūsu valstīm. Neviens nav tajā ieinteresēts,” uzsvēra ASV Valsts sekretārs.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


4
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lupata
Lupata

Nez vai nu tik skaisti buutu-ja krievi uzbruktu varbuut visi NATO aizmuktu un pamestu muus vienus.Vai ASV karotu ar Krieviju?

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Bļinkins ir jāuzklausa. Visiem. Viņš zin, ko mēs darījām pagājušā vasarā. Viņa (WestExec Advisors) kontā ir padomu sniegšana izcilākajiem naudas atmazgātājiem. Lai gan Delavēru, Panamu un Bahamas var uzlūkot kā zināmā mērā konkurentus, savā ziņā arī visi peldam uz Titānika. Kritiskos brīžos ambīcijas jānoliek maliņā.

Ēriks
Ēriks

Vajag palīdzēt Ukrainai tagad ar ieočiem un aizvērt Ukrainas gaisa telpu. Rietumi nobijušies no krievijas, ļaunuma impērijas.

Lupata
Lupata

Vaarnas ari nevarees lidot,vai arii taas notrieks ar raketeem?