Trolejbuss Brīvības ielā ietriecas astoņās automašīnās

Svētdienas pievakarē 17.maršruta trolejbuss Rīgā, Brīvības ielā ietriecies astoņās vieglajās automašīnās un ēkā, kurā atrodas “Narvesen” veikals. Cilvēki nav cietuši.

Avārija notikusi ap pulksten 18.50 starp Stabu un Bruņinieku ielu.

Satiksmes negadījuma iemesls oficiāli vēl nav paziņots. Kā vēlāk paskaidrojis vadītājs, trolejbusam pārstājušas darboties bremzes.

Trolejbuss pēc avārijas bloķējis divas braukšanas joslas, bet vēl viena josla ir slēgta, jo tajā notiek siltumtrases remonts. Līdz ar to satiksme Brīvības ielā ir paralizēta.

SIA “Rīgas satiksme” (RS) pārstāvis Viktors Zaķis pirmdien aģentūrai LETA skaidroja, ka pašlaik notiek izmeklēšana – gan dienesta, gan arī policijas. Viņš minēja, ka negadījuma iemesls varēja būt gan tehniska problēma, gan cilvēciskais faktors vai vēl kas cits, bet to noskaidros izmeklēšanā un ekspertīzē.

Pašlaik avārijā iesaistītais trolejbuss atrodas tā dēvētajā arestā – tiks veiktas visas ekspertīzes, lai noskaidrotu, kas noticis. Cik ļoti trolejbuss cietis, varēs pateikt pēc ekspertīzes.

Zaķis piebilda, ka no savas puses RS sarūpēs visus nepieciešamos materiālus, tostarp trolejbusa videokameras un citus trolejbusa tehniskos datus, ko iesniegs policijai izvērtēšanai.

Trolejbusa šoferis pēc notikušās avārijas bijis šoka stāvoklī, piebilda Zaķis.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar