Suns patversmē apskāva draugu mirkli pirms eitanāzijas un notika neticamais…

suns patversmē

Ikviens suns patversmē var uzturēties vien līdz noteiktam brīdim – kamēr pietiek šim mērķim atvēlētā nauda, vai līdz notiek brīnums – dzīvnieks tiek adoptēts. Diemžēl daudzi dzīvnieki laimīgo satikšanos ar savu cilvēku nepiedzīvo, jo tiek uz mūžu iemidzināti. Taču šis gadījums patiešām ir dēvējams par brīnumu.

Kala un Keira, cilvēku nodoti, patversmē gaidīja savu kārtu, lai dotos laimīgākos medību laukos. Līdz suņu eitanāzijai bija atlicis tikai neilgs brīdis. Kala (brūnais suns attēlā) ar ķepām apskāva savu nelaimes biedru, it kā mierinot: nebaidies, esmu kopā ar tevi.

Šo mirkli patversmes darbinieki iemūžināja fotogrāfijā, kuru sociālajā tīklā publicēja dzīvnieku aizstāvju biedrība Angels Among Us.

suns patversmē

Un notika brīnums: pēc divām stundām pieteicās ģimene, kura bija gatava adoptēt abus nāvei nolemtos suņus! Tā nu droši var apgalvot, ka apskāvieni glābj dzīvību.

Padomā, varbūt arī tu vari kādam dzīvniekam dot mājas, mīlestību un rūpes? Ja nav apstākļu, lai kļūtu par saimnieku kādam no ķepaiņiem, zvani un ziedo naudu, aizved uz tuvāko dzīvnieku patversmi nevajadzīgās segas vai rotaļlietas, aizbrauc un izved suņus pastaigā – tici, tevi tur ļoti gaida!

Suns patversmē nonāk cilvēku rīcības rezultātā, nevis tāpēc, ka pats izvēlējās tur nokļūt. Palīdzēt kaut nedaudz atvieglot cilvēku nodoto dzīvnieku likteni var ikviens no mums.


Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme27803333 vai 27863333
Ziedojumi, palīdzības iespējas patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem – 20203333

Ziedojumu tālrunis – 90006083

Elektroniski ar patversmi var sazināties pa e-pastu: [email protected]
Rīgas pilsētas dzīvnieku patversme atrodas Stopiņu novadā, Līčos,
“Ozolaines” teritorijā, LV-2118, p/n Cekule.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
SSSSS
SSSSS

Un maģiskā kārtā bij blakus džeks, kas to visu nofočēja. Beigsim d….. tā ir kārtējā avīžu pīle.

Kārlis
Kārlis

Un kā ar to 5 gadus veco meitenīti kuru aizvakar Babītē līdz nāvei saplosīja 4 dogi ? Varbūt pietiek suņmīļiem tik agresīvi izvērst savu propagandu ?

Jukatana
Jukatana

Suns ne pie kā nav vainīgs,bet viņa saimnieku gan vajadzētu saukt pie atbildības ar vislielāko bardzību!Jo cilvēks jau audzina suni un no audzināšanas metodēm ir atkarīga šā dzīvnieka uzvedība.