Sieviete un alkohols: paskaties, ko viņa dzer un zināsi, kāda viņa ir

sieviete un alkohols

Sieviete savu raksturu atklāj ar savu iecienīto alkoholisko dzērienu. Vairs nekādas vilšanās! Uzaiciniet iecerēto uz romantiskām vakariņām un atļaujiet viņai izvēlēties alkoholu – un vairs nenāksies zīlēt, kāda viņa ir un ko no viņas var sagaidīt.

Šampanieti parasti izvēlas koķetes un lielas smējējas. Tādai sievietei nebūs iebildumu apprecēt par sevi daudz vecāku vīrieti. Reizēm viņām gadās uzlikt vīram ragus, taču tas ir saprotams – alkohols viņas apskurbina vienā acumirklī.

Degvīnu dzer stingra rakstura sievietes, stipras un valdonīgas. Viņas neslēpj savus nolūkus un reibst ļoti lēni.

Konjaks – tas ir dzēriens mīļuma, rūpju un maiguma alkstošām vidējā gadu gājuma sievietēm. Veltiet viņām vairāk uzmanības, centieties izprast dvēseli – uzticīgāku un mīlošāku sievieti neatrast. Reibst ātri, bet savu velnišķīgo pievilcību līdz ar to nezaudē.

Viskiju dzer pašpārliecinātas sievietes bez kompleksiem. Iedzērušas viņas kļūst trakulīgas un neaprēķināmas. Reibst ātri, bet no rīta pamodušās vakardienu atceras nelabprāt, jo skaidri apzinās, ka varēja sastrādāt velns zina ko.

Tekila — ekstravagantām, sprādzienbīstamām jaunkundzēm. Stiprā reibumā viņas meklē kašķi un var būt bīstamas. Taisnību sakot, pēc pāris tekilas mēriņiem viņas vienkārši nolūst.

Rums ar kolu — iecienītākais dzēriens sievietēm, kam patīk eksperimentēt. Vienmēr un ar visiem. Viņas atžilbst vēl nepaguvušas pavisam noreibt un bieži pazūd angļu stilā. Īsāk sakot, pilnīgi neprognozējamas – garlaicīgi nebūs!

Džins ar toniku — sievietēm, kurām garšo šis dzēriens, patīk gudru ģīmi spriedelēt par to, par ko viņām nav ne mazākās saprašanas. Noreibst ātri, bet otrā rītā nespēj atcerēties, kas tad īsti ar viņām vakar notika.

Sarkanvīnu izvēlas emocionālas un kaislīgas būtnes. Sievietes izskats var būt mānīgs – ārēji mierīga un atturīga, bet iekšēji kā viesulis. Reibst lēni, izbaudot, izgaršojot, ar smeķi. Viegli apreibušas viņas ir patiešām brīnumjaukas.

Baltvīns ir atturīgu un vēsu salona lauveņu dzēriens. Viņas apzinās savu vērtību, ir aprēķinātājas. Viņas nekad nepiedzeras un vienmēr ir piesardzīgas. Šīs dāmas ir lieliskas sarunu biedrenes, taču vīrieši no viņām baidās ārējā vēsuma un šķietamās nepieejamības dēļ. Taču izskats ir mānīgs, parasti viņas ir ļoti temperamentīgas un kaislīgas.

Liķieris — maigajām kaķenītēm, mājās sēdētājām – sievietēm, kurām patīk un ļoti labi padodas ēst gatavošana un mājas solis. Viņām patīk dārgas dāvanas.

Alus — sieviešu dzimtes pašpuikām. Šīs sievietes ir savi čomi ikvienā puišu kompānijā. Viņām pēc padoma ķešā nav jāmeklē. Neatsveramas kolēģes. Kā mēdz teikt, ar tādām sievietēm var doties izlūkos.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: Psychology Today

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Der Trinker
Der Trinker

Va vellos, manējā vispār nedzer…. Varbūt viņa ir VECIS?

Dūda
Dūda

Brendijs?!

Brendija
Brendija

Varbūt brendijs ir limonāde?!🤔😄