Sekss ar 400 Twitter-draudzenēm iznīcinājis manu dzīvi, žēlojas brits

sekss twitter

22 gadus vecais britu kazanova, kurš vēl nesen lielījās ar to, ka gada laikā ievilcis gultā vairāk nekā 400 mikroblogošanas vietnē Twitter iepazītu sieviešu, tagad žēlojas, ka tas esot „sabojājis dzīvi”, jo sekss viņam esot apnicis līdz riebumam.

Sekss man ir apriebies līdz nelabai dūšai, apgalvo 22 gadus vecais britu celtnieks no Kroidonas Benijs Džeimss (Benny James), kurš mikroblogošanas vietnē Twitter izteicis simtiem nepiedienīgu piedāvājumu nepazīstamām sievietēm un apbrīnojamā kārtā ļoti bieži saņēmis piekrišanu.

Viņš bez kautrēšanās publicējis neskaitāmas kailu jaunkundžu fotogrāfijas, tādā veidā savācot vairāk nekā 50 000 cilvēku lielu sekotāju pulku. Tagad jau meitenes pašas sūta viņam savus kailfoto, un labākos no tiem Benijs retvīto savā twitterkontā.

Benijs apgalvo, ka divas trešdaļas sieviešu vēlas seksu ar viņu, bet četras no piecām viņš atstājot „rezervē”.

Savu „bēdu stāstu” Benijs vēstīja televīzijas kanāla Channel 4 programmā  History of Sexting. Viņš sūkstījās, ka esot pārgulējis ar vairāk nekā 400 sievietēm, kuras iepazinis mikroblogošanas vietnē Twitter, un tagad nu jūtoties pavisam vientuļš, vairs neredzot dzīvei jēgu un sapņojot atrast savu „īsto un vienīgo”. Benijs žēlojās, ka vairums sieviešu no viņa vēlas vienīgi seksu, bet viņam zūdot interese par viņām uzreiz, tiklīdz „lieta nodarīta”.

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-09

„Es gribu nodibināt ģimeni un nomierināties, bet tik ļoti esmu pieradis pie seksa ar dažādām sievietēm, ka man vairs neviena neliekas patiešām interesanta”, — stāsta Džeimss. — „Šogad man ir bijis sekss tikai ar desmit sievietēm, jo es cenšos samazināt savus apgriezienus, pārgulēt ne vairāk kā ar divām nedēļā. Bet viņu ir tik daudz, ka man šķiet muļķīgi divreiz pārgulēt ar vienu un to pašu meiteni. Man ir vienalga, kas viņa ir – kaut vai Rianna, tam nav nozīmes. Pašas ilgākās attiecības man ir ilgušas vienu nedēļu, bet parasti tā ir tikai viena diena. Kad es atradīšu sev īsto meiteni, es centīšos, lai sekss nebūtu uzreiz. Es jūtu, ka esmu sievietēm vajadzīgs vienīgi seksa dēļ, un tas man ir pretīgi. Romantisko attiecību nav, es gribu meiteni uzaicināt uz copi, aiziet ar viņu uz zoodārzu vai vienkārši tāpat pabarot pīles parkā, bet nē, nav ar ko. Sekss ir izpostījis manu dzīvi.”

Šobrīd Benijam Džeimsam mikroblogošanas vietnē Twitter ir vairāk nekā 91 000 sekotāju.

Zemāk varat aplūkot meiteņu fotogrāfijas, kuras Benijs retvītojis pēdējo triju dienu laikā:

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-01

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-02

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-03

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-04

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-05

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-06

sekss-ar-400-twitter-draudzenem-iznicinaja-manu-dzivi-zelojas-brits-07

 Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: The Daily Mail

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
hmmmm
hmmmm

Vnk lielīgs ķepā rāvējs