Resnītes apskaišas uz modelēm un sarīko šovu „Anti-Victoria’s Secret”

Amerikānietes, māsas Elisa un Leksija Skafidi (Alyse and Lexi Scaffidi) sarīkojušas šovu „Anti-Victoria’s Secret”. Tā mērķis – parādīt, ka skaista var būt arī sieviete, kuras figūra neatbilst modeles standartiem. 

Apaļīgās māsas saniknojusi diskriminācija,  kuru kultivē slaveni zīmoli un apģērbu dizaineri, modes skatēs pa mēli liekot defilēt vienīgi  kārnām modelēm.

„Šī ideja mums ienāca prātā pagājušā gada „Victoria’s Secret” modes skatē.  Arī mēs tur bijām, sēdējām kā nohipnotizētas un nevarējām skatienus novērst no krāšņajām modelēm. Mēs arī gribējām būt „eņģeļi”, bet sapratām, ka tas nav iespējams”, — stāsta māsas. Tāpēc abas dāmas nolēma sarīkot modes skati apaļīgām sievietēm, lai pierādītu – ikviena sieviete var būt „eņģelis”.

Šovā „Anti-Victoria’s Secret” piedalījās arī liliputes, sievietes ar protēzēm, kā arī vēzi pārcietušās daiļā dzimuma pārstāves.

Victoria’s Secret Fashion Show imitācija mūsu izpildījumā deva iespēju īstenot dzīves sapni 21 sievietei – sajusties kā īstai modelei un defilēt pa mēli. Mēs ceram, ka spēsim palīdzēt noticēt sev visām tām sievietēm, kuru ķermeņa formas neatbilst modeles standartiem”, – stāsta māsas Skafidi.

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar