Politiķis ar kaķa austiņām – kļūme preses konferences straumēšanā kļūst par interneta hītu

Pakistānas provinces ministrs Šaukats Juszafai piektdien uzstājās preses konferencē, kas tika straumēta sociālajā tīklā “Facebook”. Taču tobrīd viņš nezināja, ka tiešraides sekotāji viņu redz ar zīmētām kaķa austiņām un ūsām un ka drīzumā šis misēklis pievērsīs cilvēku uzmanību visā pasaulē.

Tiešraides skatītāji uzreiz komentāros norādīja uz politiķa un pārējo līdzās sēdošo amatpersonu neordināro izskatu. Drīz vien kaķīšu filtrs tika atslēgts, taču par vēlu – attēli tika pārpublicēti sociālajos tīklos un portālos, tā uzjautrinādami cilvēkus visā pasaulē.

Haibara Pahtūnhvas provinces ministrs Juszafai vēlāk sacīja, ka tiešraides laikā esot pieļauta “kļūda”, tomēr to nevajadzētu uztvert “tik nopietni”, ziņo BBC.

Runājot ar žurnālistiem, politiķis pat pasmējās, ka virtuālais filtrs esot paķēmojis arī divas citas viņam līdzās sēdošās amatpersonas.

PTI partija, kurai pieder Juszafai, norādīja, ka pie misēkļa esot vainojama “cilvēka pieļauta kļūda”. Politiskais spēks sacīja, ka esot “veicis visas vajadzīgās darbības, lai izvairītos no šādu incidentu atkārtošanās nākotnē”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar