Pilnmēness 24. oktobrī īpaši skaudri liks sastapties ar savām bailēm

pilnmēness

Pilnmēness ir enerģētiski spēcīgs laiks, un 24. oktobrī tas īpaši skaudri liks sastapties ar savām bailēm un rakstura tumšākajām pusēm, brīdina astrologi. 

Tomēr tas arī sniegs daudz jaunas enerģijas, lai pietiktu spēka īstenot ilgi plānotas pārmaiņas. Tās padosies tik labi kā vēl nekad, ja spēsiet pārvarēt bailes un iziet ārpus savas komforta zonas, apslāpējot sava rakstura negatīvās iezīmes

Auns
Pilnmēness izgaismos Aunu drūmo pusi. Jūs, iespējams, bez iemesla dusmosieties uz visiem un par visu. Centieties vismaz pamatot savus iebildumus!

Vērsis
Šis Pilnmēness īpaši akcentēs Vēršu spītību. Atgādiniet sev, ka reizēm neliels kompromiss var likt pamatu lieliem panākumiem. Visa pasaule negriežas ap jums. Tuvinieki ir pelnījuši, lai jūs reizēm piekristu kompromisam.

Dvīņi
Pilnmēness izcels jūsu neizlēmīgo pusi. Mēģinot iet uz priekšu un tikt galā ar jaunām situācijām, jums būs grūti pieņemt lēmumus.

Vēzis
Pilnmēness Vēzī radīs nedrošības sajūtu. Šķietami viss un visi būs sazvērējušies pret jums. Un tikai tāpēc, ka kāds izteicies nedaudz skarbāk. Bet tas nenozīmē, ka šis cilvēks būtu noskaņots pret jums negatīvi.

Lauva
Pilnmēness rādīs Lauvu vēl augstprātīgākā gaismā nekā citkārt. Lauvām jāmācās reizēm likt citu cilvēku intereses augstāk par savējām, lai atrastu līdzsvaru, kad runa ir par jūsu ego.

Jaunava
Pilnmēness akcentēs jūsu noslieci strādāt virsstundu darbu. No šīs īpašības jātiek vaļā, lai novērstu izdegšanu un spēku izsīkumu.

Svari
Pilnmēness uzvērs Svaru žēluma sajūtu pašam pret sevi. No šīs īpašības apkārtējie jau noguruši.
Centieties valdīt pār savām emocijām. Protams, jūs varbūt patiešām jūtaties slikti, vēlaties pārmaiņas, bet neko nedarāt, lai tās īstenotu!

 

Skorpions
Pilnmēness izcels Skorpiona alkatību un greizsirdību. Jūs lūkosiet pēc tā, kas citiem ir, bet jums nav. Turklāt vajadzētu izvairīties no nepamatotas greizsirdības, jo, kā zināms, tā izraisa tikai pamatotu greizsirdību.

Strēlnieks
Šis Pilnmēness atgādinās par Strēlnieka nepacietību. Parasti jūs šo savu rakstura īpašību veiksmīgi kontrolējat, bet šoreiz var neizdoties. Centieties nesagādāt sāpes tiem, kuri par jums rūpējas.

Mežāzis
Pilnmēness akcentēs Mežāža negatīvo domāšanu. Jūs gaidīsiet, ka notiks ļaunākais, un tam arī gatavosieties. Tomēr bez iemesla tā nevajadzētu rīkoties. Un šoreiz iemesla patiešām nebūs.

Ūdensvīrs
Pilnmēness liks Ūdensvīram bēgt no savām emocijām. Jūs gatavojieties noslēpties pat pats no savām jūtām. Tomēr tā nevar slēpties mūžīgi – emocijas vienalga izpaudīsies – tā vai citādi.

Zivis
Pilnmēness padarīs Zivis bailīgas. Lai gan patiesībā būtu iemesls justies mierīgiem un pasargātiem, jūs turpināsiet baidīties un slēpties. Nedariet tā.

 

Avots: dzirkstele.lv

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar