Miris Lielbritānijas princis Filips

Miris princis Filips

99 gadu vecumā miris Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīrs, princis Filips, paziņojusi Bekingemas pils.

Marta vidū princis tika izrakstīts no slimnīcas un atgriezās Vindzoras pilī, kur pandēmijas laikā kopā ar Elizabeti II dzīvoja izolēti no apkārtējās pasaules.

Kad Filips februārī tika hospitalizēts, Bekingemas pils paziņoja, ka princis ir inficējies, bet neatklāja, ar ko. Vēlāk tika papildināts, ka princis nav inficējies ar Covid-19.

Marta sākumā Bekingemas pils izplatīja paziņojumu, ka Filips pārvests uz Svētā Bortolomeja slimnīcu, kur viņam veikta veiksmīga medicīniska procedūra sirds problēmu dēļ. Pēc tam viņš tika nogādāts atpakaļ Karaļa Eduarda VII slimnīcā, no kuras izrakstīts 16.martā.

Princis tika hospitalizēts 16.februārī, un tas bija ilgākais laiks, kādu Filips pavadīja slimnīcā.

2017.gadā, pēc divu dienu ārstēšanās slimnīcā, Filips 96 gadu vecumā beidza aktīvu līdzdalību oficiālos pasākumos. 2018.gadā viņam tika veikta gurna operācija.

2019.gada janvārī Filips iekļuva autoavārijā netālu no karalienes Sendringemas muižas. Avārijā cieta divi cilvēki, bet princis nekādas traumas neguva.

2019.gada decembrī Filips pavadīja četras naktis slimnīcā, bet uz Ziemassvētkiem tika izrakstīts. Kopš tā laika Filips sabiedrībā nav redzēts.

Elizabete un Filips salaulājās 1947.gadā, piecus gadus pirms viņas kļūšanas par Lielbritānijas karalieni. 

Viņiem ir četri bērni, astoņi mazbērni un desmit mazmazbērni.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar