Miljardieris Brensons postošo viesuļvētru “Irma” pārlaiž savā vīna pagrabā

“Virgin” dibinātājs miljardieris Ričards Brensons atteicies bēgt no viesuļvētras ”Irma” un palicis sev piederošajā Nekera salā.

Brensons paziņojis, ka vētra nekādu lielo postu viņa salai nenodarīs, jo līdz šim šādas dabas stihijas Nekera salu nekad nav sasniegušas.  Miljardierim sala pieder jau 30 gadus un šī ir ceturtā reize, kad viņš tur piedzīvo vētru. Visas ēkas uz salas būvētas tā, lai vētra tās nevarētu jūtami bojāt.

Sociālajos tīklos Brensons pavēstījis, ka vētru kopā ar saviem viesiem aizvadīs vīna pagrabā.

Brensons

Tomēr viesuļvētra „Irma” nodarījusi lielus postījumus Karību salās. Tā arī pilnībā nopostījusi kompānijas „Virgin” dibinātāja Ričarda Brensona villu. Pats īpašnieks dabas katastrofas brīdī atradies savā īpašumā un kopā ar draugiem slēpies izbetonētajā (un drošajā) vīna pagrabā zem galvenās mājas. Visi spēlējuši galda spēles un malkojuši sarkanvīnu. Visi ir sveiki un veseli, taču galvenajā mājā dzīvot vairs nav iespējams. Tā pilnībā nopostīta.
Patvēruma meklēšana betonētā telpā izrādījies ļoti pareizs lēmums. Konstatēts, ka viesuļvētra „Irma” ir pati spēcīgākā, kāda jebkad reģistrēta Atlantijas okeānā. Pēc vētras Ričarda Brensona dēls Sems Brensons „Instagram”  pavēstījis, ka tētis un viņa viesi dabas katastrofā nav cietuši, taču māja ir pilnībā nopostīta. Nolīdzināta līdz ar zemi vārda burtiskā nozīmē.
Viesuļvētra “Irma” prasījusi jau vismaz deviņu cilvēku dzīvības, trešdien un ceturtdien plosoties Karību jūras salās. Francijai piederošajā Senmartēnas salas daļā gāja bojā vismaz astoņi un ievainoti 23 cilvēki. “Irma” arī izraisījusi viena cilvēka bojāeju Barbudas salā un nodarījusi plašus postījumus šajā salā, vēsta plašsaziņas līdzekļi.
Avots: telegraph.uk.com

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar