Latvijā atgriezies Covid-19 – saslimstības rādītājs augstākais kopš aprīļa beigām

Latvijā Covid-19 saslimstības rādītājs jeb 14 dienu kumulatīvaisgadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pakāpies virs 400 atzīmes, kas ir augstākais punkts kopš aprīļa beigām, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 3957 Covid-19 testi un reģistrēti 995 jauni inficēšanās gadījumi. No inficētajiem 379 ir nevakcinēti vai vakcinācijas kursu nepabeiguši, bet 616 ir vakcinēti.

Pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem: 25,1%.

Nav saņemti ziņojumi par mirušiem slimniekiem.

14 dienu kumulatīvais gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju pieaudzis līdz 404,7, kas ir augstākā atzīme kopš šā gada 30. aprīļa, kad rādītājs bija 406,61.

Latvijā ar Covid-19 kopumā līdz šim konstatēti 842 127 inficēšanās gadījumi.

Kopš pandēmijas sākuma pēc operatīvajiem datiem miris 5871 ar Covid-19 inficētais, taču kopējais upuru skaits ir lielāks, jo daļa gadījumu nenonāk operatīvajā SPKC statistikā. 

Tā kā pēc Jāņiem krasi pieaudzis ar Covid-19 inficēto skaits, SPKC brīdina par piesardzību – ievērot higiēnu un izvairīties no vietām, kur iespējama cilvēku pulcēšanās.

Latvijā Covid-19 saslimstības zemākais punkts bijis jūnija sākumā, bet pēc Jāņiem atsācies straujāks izplatības pieaugums. To saista ar cilvēku uzvedību un vīrusa jauna apakštipa izplatību.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar