Holivudā iecienītā fitnesa metode nu pieejama arī tepat Mārupē

No vibrējošām hantelēm līdz zumbai un ūdens aerobikai – svara zaudēšanas un kārotā tvirtā auguma iegūšanas nolūkos mūsdienās tiek izmēģināts teju it viss. Nereti tik optimistisko Jaunā gada apņemšanos sevi nākamai pludmales sezonai sagatavot kā vēl nekad, izjauc pavisam vienkārša, bet mūsu gadsimtam tik raksturīga sērga – laika trūkums. Izcilākie Eiropas inženieri un zinātnieki tam piedāvā unikālu risinājumu, proti, elektrisko muskuļu stimulāciju (EMS), kas ļauj pusotras, divu stundu nodarbību ietiplināt vien 20 minūtēs. Un tas viss tepat Mārupē, skaistumkopšanas salonā „Aneira”!

Īpaša ierīce ģenerē impulsus, tos ar elektrodu palīdzību nogādājot uz muskuļiem, kas tādējādi tiek stimulēti. Impulsi, sasprindzinot muskuļus, rada vienlīdzīgas kustības visām muskuļu grupām. Ko tas nozīmē? Atbilde ir pavisam vienkārša – vienlaikus tiek nodarbināti 90% visa ķermeņa muskuļu, ko nav iespējams panākt klasiskā fitnesa treniņā.

Nodarbības laikā klients tiek ieģērbts īpašā tērpā, kurā ir iebūvēti elektrodi, turklāt to iespējams pielāgot paša vajadzībām, mainot gan „apģērba” gabalu skaitu, gan elektrodu intensitāti. EMS treniņš norit personīgā trenera pavadībā privātā, īpaši šim mērķim izbūvētā telpā.

 

 

Sākotnēji EMS treniņš tika radīts elites klases sportistu rehabilitācijai. To īpaši iecienījuši pasaules izcilākie futbolisti, tostarp argentīniešu zvaigzne Laionels Mesi, kā arī Jamaikas vieglatlēts, pasaules rekordists 100 m un 200 m sprinta distancēs Useins Bolts.

Tomēr nu EMS nodarbības pieejamas visā pasaulē, turklāt tagad tās tiek izmantotas ne tikai rehabilitācijas nolūkos, bet arī svara zaudēšanai, slaidas ķermeņa līnijas iegūšanai, celulīta mazināšanai, kā arī mugurkaula nostiprināšanai.

EMS fitnesa piekritēju vidū ir ne vien profesionāli sportisti, bet arī izklaides industrijas pārstāvji, tostarp aktieris Brūss Vilis un krievu teātra un kino aktrise Jeļena Hodžajeva. To saviem klientiem iesaka arī daudzu Holivudas zvaigžņu treneri, kuru “aizbilstamo” vidū ir modele Ivana Trampa, mūziķis Lenijs Kravics, aktrises Renē Zelvēgere, Sandra Buloka, Gvineta Paltrova un daudzi citi.
Mūziķis Lenijs Kravics arī 50 gadu vecumā joprojām ir izcilā formā

kravics-lenijs

Kamēr citviet Eiropā vienas nodarbības cena svārstās no 50 līdz 70 eiro, tepat pie mums, skaistumkopšanas salonā „Aneira” Mārupē, viena nodarbība izmaksā vien 15 līdz 19 eiro, atkarībā no abonementa veida.

Salonā „Aneira” EMS treniņš notiek pieredzējušu, Latvijā sevi jau pierādījušu fitnesa treneru – Viktorijas Asafrejas un Ilzes Dombrovskas – vadībā. Turklāt tam izraudzīta unikāla atrašanās vieta, proti, skaistumkopšanas salons, kas dod iespēju pēc treniņa sevi pelnīti palutināt ar relaksējošu masāžu vai kādu no skaistumkopšanas procedūrām.
Skaistumkopšanas salona “Aneira” EMS fitnesa trenere Ilze Dombrovska ar klienti treniņa laikā

ems

 

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar