Heidija Kluma nebeidz pārsteigt: šoreiz ar Helovīna tērpu

Heidija Kluma, 42 gadus vecā vācu izcelsmes supermodele, jau izsenis tiek uzskatīta par Helovīna ballīšu karalieni – ik gadus viņa organizē svētku „šausmu” ballīti, kurā labprāt piedalās spilgtākās šovbiznesa zvaigznes. Tomēr vakara saimnieces Helovīna kostīmu līdz šim pārtrumpot nav izdevies nevienam.

Pirms Helovīnu ballītēm prese un paparaci berzē rokas nepacietībā ieraudzīt, par ko šoreiz būs pārtapusi Kluma. Un vēl nekad Heidija nav likusi viņiem vilties. Arī šis gads nav izņēmums – arī šoreiz topmodele bija pārvērtusies līdz nepazīšanai. Heidija Kluma bija pārģērbusies par vienu no animācijas seksa simboliem Džesiku Rabitu (Jessica Rabbit).

Heidijas Klumas Helovīnu ballītes viesu vidū varēja redzēt tādas slavenības kā Dženiferu Lopesu un Kasperu Smartu, Džidži Hadidu, Nikolu Šerzingeri un Emīliju Ratakovski.

Džesikas Rabitas tēlu Kluma veidoja vairākas dienas, ik pa brīdim publicējot vietnē Instagram intriģējošus fotoattēlus, lūdzot saviem sekotājiem uzminēt, kas viņa būs šoreiz.

Iespaidīgās ķermeņa aprises fanus vedināja uz domām, ka Heidija pārtaps salonu lauvas Kimas Kardašjanas veidolā. Taču Klumai nav raksturīgas tik „parastas” idejas. Kad Heidija parādījās ballītē, viesi kļuva teju mēmi…

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

 

Avots: Metro

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kārlis
Kārlis

lai dies nogrābstās cik atbaidoša slampa!