Džonijs Deps vairs nav seksīgs

Džonijs Deps nav vienīgais, kurš izmests no pasaulē seksīgāko vīriešu saraksta. Viņa bēdubrāļi ir arī Džareds Leto, Eminems, Mikijs Rurks un vēl vairāki aktieri.

Interneta izdevums „Fox News” izveidojis savdabīgu antireitingu, iekļaujot tajā Holivudas zvaigznes, kuras, viņuprāt, zaudējušas savu šarmu un seksuālo pievilcību.

Topa veidotāji ir bijuši ļoti diplomātiski, nepiešķirot resnīšiem sarakstā kārtas numuru. Nav ne pirmā vieta, ne pēdējā, un lasītājs katrs pats var sarindot bijušos pasaules seksa simbolus tādā kārtībā, kādā tie, pēc viņa domām, labāk iederētos – kurš no bijušajiem sieviešu siržu rīmām ir visvairāk palaidies slinkumā sava ķermeņa uzturēšanas jomā.

Taču par “Fox News” antireitinga “naglu” nepārprotami ir kļuvis Džonijs Deps – aktieris, kurš vienmēr visus šarmējis ar savu seksapīlu, un vienalga, cik ļoti nodriskātās drānās būtu tērpies, viņa harizma gāza no kājām pašas atturīgākās kinomīles.

„Pēdējā Venēcijas kinofestivālā Džonijs izskatījās ievērojami vecāks nekā ir patiesībā, turklāt viņš  pamatīgi pieņēmies svarā”, — norāda saraksta veidotāji. Un skaudri brīdina: „Ja tā turpināsies, savu seksa simbola statusu un siržu lauzēja slavu Džonijs Deps zaudēs uz visiem laikiem”.

Varētu jau teikt, ak, kas tad tur – vecums nenāk viens! Bet populārām personām, sevišķi, ja bijušas pasaules seksa simbolu kārtā, par izskatu vajadzētu rūpēties, šķiet, līdz kapa malai. Mēs – vienkāršie ļautiņi, varam atļauties kādu retu reizi aizskriet līdz veikalam, tērpušies trenniņbiksēs ar izstaipītiem ceļiem. Bet nešaubieties – tieši tādā reizē nāksies satikt kādu sen neredzētu paziņu, iespējams, pat mūža mīlestību…

 

Avots: Fox News

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Y
Y

Mjā, tā viņiem arī vajag! Uz palikšanu, ex-sex-symbols!