Dabas vērotājs prognozē ļoti aukstu un sniegotu ziemu

ziema
Foto: Pixabay

Balstoties uz tautas ticējumiem, dabas vērotājs Vilis Bukšs paredz, ka gaidāmā ziema būs ļoti auksta un sniegota.

“19. augusts Viļakas apkārtnē aizritēja bez nokrišņiem, saules un maiga austrumu vēja zīmē. Temperatūra pēcpusdienā plus 30, saulrietā plus 24, šobrīd plus 20. Saskaņā ar tautas vērojumiem rudens sauss, oktobris prozaisks un ziemas vidū anticiklons ar salu naktīs līdz mīnus 30…” savā “Twitter” kontā raksta Vilis Bukšs.

“Mitrajām dienām augusta sākumā sekojošais karstuma vilnis augusta vidū pīlādžiem ir labvēlīgs, lai to zaros ar krāsainajiem ogu ķekariem atvērtos arī ziedu čemuri. Ticējums: ja pīlādzis zied un tam klāt ir ogas, tad būs sniegaina ziema. 2021. gada augustā bija līdzīgi…” citā ierakstā prognozēja dabas vērotājs.

Vairāki Eiropas sinoptiķi iepriekš pieļāva, ka ziema būs ne tikai auksta, bet arī ļoti gara.

To saista ar to, ka Klusajā okeānā par vienu grādu palielinājusies ūdens temperatūra. Tās tikai šķiet nebūtiskas pārmaiņas, bet patiesībā šāda sasilšana var radīt virs Eiropas arktiskas gaisa masas ar zemu temperatūru.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Cits vērotājs
Cits vērotājs

Nu, Bukša prognozes šī gada Augustam bija garām, sķiet vadījies pēc kait kāda statistiskā vidējā iepriekšējos 10 gados.. Parezdēt vēl tālāk, vēl grūtāks uzdevums. Tagad pieaug visādas anomālijas dabā, domāju ka nevaram paredzēt pēc veciem novērojumiem. Ziema var būt gan krietni auskstāka gan arīsiltāka. Jāgatavojas sliktākajam.

J2k
J2k

Atkal sēnes saēdies….