Strīķe: Pat ja zinu oligarhu sarunu nopludinātājus, tos neatklāšu

Juta Strīķe

Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadošā amatpersona un tagad Rīgas domes deputāte Juta Strīķe (JKP) klīrējas – pat ja viņa zina “oligarhu sarunu” nopludinātājus, viņu vārdus neatklās.

Intervijā LTV raidījumā “Rīta panorāma” Strīķe apliecināja žurnāla “Ir” publicēto materiālu autentiskumu: publiskotā informācija saskanot ar materiāliem, ko bijusī KNAB darbiniece lasījusi pirms vairākiem gadiem. Vienlaikus viņa atzina, ka KNAB rīcībā esošo materiālu saturs ir daudz plašāks un detalizētāks. Pašlaik šo sarunu audioieraksti glabājas KNAB.

Taujāta par sarunu iespējamiem nopludinātājiem, Strīķe sacīja: “Zinot, ka sāksies šo cilvēku vajāšana, pat ja es zinu, kas to ir izdarījis, es nevienam to neteikšu.” Tas saistīts ar tiesībsargājošo iestāžu un politiķu pausto, ka jāizmeklē tas, kā žurnāla “Ir” rīcībā varēja nonākt iespējamie “oligarhu lietas” materiāli.

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Āboltiņa
Āboltiņa

Krievijas spiegu atvase Anna Potapova zin likumus un pati par sevi nestučīs, neatzisies ka pati nopludinājusi…

Pārgudrais
Pārgudrais

Tāda ir Strīķes sapratne par tiesiskumu, maskēt un neatklāt tos, kuri ir izdarījuši reāli noziedzīgu darbību, izpaužot valsts noslēpumu! Nožēlojami, bet saprotami, informācija lieliski noder politiskajai cīņai ar oponentiem!