“Lielā Brīvības protesta” organizatoru solītais nesaskan ar realitāti – kurš mānās?

Sestdien, 12.decembrī izsludinātā “Lielā brīvības protesta” organizatori reklāmas uzrunā sola, ka uzrunu teiks virkne sabiedrībā un interneta vidē zināmu aktīvistu, turklāt divi skatuves krēsli būšot atvēlēti uz debatēm uzaicinātajiem Valsts prezidentam Egilam Levitam un premjeram Arturam Krišjānim Kariņam.

Apvienojot spēkus un rīcībā esošos tehniskos resursus, mērķis ir vienots – panākt, ka, pirmkārt, valstī tiek atcelts maldinošajā statistikā un melos balstītais ārkārtas stāvoklis un ar to saistītie nesamērīgie, ģimeņu labklājību graujošie ierobežojumi; otrkārt, ka vakcinācija norisinās brīvprātīgā formā, kā līdz šim, un tiem, kuri no šī pakalpojuma atsakās, nav nekādu ierobežojumu vai sankciju. 

“Pasākuma laikā darbosies brīvais mikrofons; jau zināms, ka teikt īsas uzrunas, iedvesmot un ievizionēt tautiešus uz skatuves kāps vairāk nekā 50 cilvēki, tostarp,

Sandris Točs, Arvīds Ulme, Antra Dimantra Bērica, Arnolds Babris, Ivars Redisons, Aldis Gobzems, Viesturs Rudzītis, Andris Ciekurs, Kristīna Duņeca, Ilze Jurča, Valdis Šteins, Mārcis Jencītis, Horens, Florens Jansons, Aleksandrs Rosļikovs, Vadims Aleksejevs, Andris Orols, Roberts Klimovičs, Madara Gobziņa, Arnolds Babris, Agnese Ziediņa, Jānis Pļaviņš un daudzi citi.

Tiks atskaņots arī īpašais brīvības aicinājums, kuru ierunājusi pazīstamā aktrise Rēzija Kalniņa”, teikts organizatoru mājaslapā.

Tomēr izrādās, ka ne viss sludinātais atbilst patiesībai.

Runātājos pasākuma organizatori pieteikuši arī Latvijas Zaļās partijas (LZP) un Zaļo zemnieku savienības (ZZS) valdes priekšsēdētāju Edgaru Tavaru, taču viņš dalību šajā pasākumā noliedz un dēvē to par viltus ziņu.

ZZS un LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars atzīst, ka viņu iepriekš uzrunājusi Diāna Ulme, kura piedāvājusi piedalīties sestdien plānotajā pasākumā, taču viņš tam neesot piekritis.

Arī politiķis Aldis Gobzems noliedz, ka būtu piekritis piedalīties pasākumā.

Interesanti arī tas, ka “Lielo brīvības protestu” 11. novembra krastmalā sestdien no pulksten 12 pieteicis Vides aizsardzības klubs, kurā arī, kā izskatās, nevalda vienprātība, jo kluba valde paziņojusi, ka no pasākuma norobežojas.

Pasākuma mērķī norādīts jēdziens “apzinātība” un plānots, ka sapulcē piedalīsies 25 cilvēki. Pēc sapulces beigām biedrība pieteikusi arī gājienu ar tādu pašu mērķi un dalībnieku skaitu.

Taču, kā liecina “mainampasauli.news” publicētā informācija, pasākumā “teikt īsas uzrunas, iedvesmot un ievizionēt tautiešus uz skatuves kāps vairāk nekā 50 cilvēki“, tostarp interneta aktīvists, “Memory Water” īpašnieks Jānis Pļaviņš, ilggadējais viedokļsleju publicists un bijušā Rīgas mēra Nila Ušakova preses sekretārs Sandris Točs, bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietniece Ilze Jurča, mācītājs Mārcis Jencītis, “Gaismas tīmekļa” pārstāvis Andris Ciekurs, 13. Saeimas deputāts Aldis Gobzems un citi.

Un vēl kāds interesants moments – lai pasākums varētu notikt, tā organizatori lūdz “samest cepurē”:

“Draugi! Lai notiktu protests ir tagad ļoti nepieciešami ziedojumi. Pēc īsa laika šeit tiks publicēts lietu saraksts saraksts, kas nepieciešams. Lūgums visiem ziedot! Saziedojam šodien visu summu, lai viss var notikt!
Bez jūsu atbalsta šāda veida pasākums nevar notikt! Ir nepieciešami aptuveni 5000 EUR. Ziedojiet uz šo Paypal kontu vai uz šādiem rekvizītiem (uz kādiem, solīts tekstu papildināt).

Atgādināsim, ka RPP priekšnieks Juris Lūkass otrdien preses konferencē brīdināja, ka “ir beidzies laiks, kad Rīgas pašvaldības policija (RPP) tolerēja pret Covid-19 ierobežojumiem protestējošos un RPP būs gatava izmantot visus tās rīcībā esošos ierobežojošos līdzekļus kārtības nodrošināšanai.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Griba
Griba

bet būtnes tik gaišas, tik apskaidrotas, un tas spars…. pēc acīm redzams, ka grib atbalstīt jkp un paristus

reņģe
reņģe

Konjunktūrists tavars šajā gadījumā ir vienkārši m..zējs un tas nav nekas jauns. Bet visi pārējie tāpat tiek iebiedēti un, protams, atbilstoši arī izsakās. Padomāsim vai tam nav pamats! Ja nav, tad sēdēsim mājā un gaidīsim lēmumu par kakla siksniņu obligātu lietošanu.

Valkīra
Valkīra

PTAC uzlicis Pļaviņam sodu 15000eur par šarlatānismu. Grūtgalvīši saziedos.

Una
Una

Vāci būs likuši uz latviešu suņiem (kurš gan nezin singlu “Mans suns ir letiņš)” izmēģināt vakcīnas un vietējie vagari klupdami krisdami skrien izpildīt komandu.

Espats
Espats

Vācam naudiņu? Tik jautājums, priekškam 5000€?

Espac
Espac

Noīrē skatuvi ar tehniku uz dienu, tad varbūt manīsi priekš kam😊

Stienis
Stienis

Pilnīgi piekrītu, ka potēšanās ir katra paša brīva izvēle un valstij vai sabiedrībai tajā nav nekādas teikšanas!

Kainšvainlībtdihs
Kainšvainlībtdihs

Ja tiek būvēts kovidpass.lv, tātad pilnīgi izslēgta ir iespēja par brīvprātīgo vakcinēšanos, kuru protams tā arī sauks par brīvprātīgo, un cilvēki tā arī varēs nevakcinēties, tikai tas nekas, ka netiks lidostā, darbā, jo būs atlaisti, vēlāk arī veikalā, ārstniecības iestādē, stadionā, sabiedriskajā transportā utt. Cilvēki tiks šķiroti ar garantiju.

Haralds
Haralds

Man nelaba aizdoma, ka nevakcinējušies nedrīkstēs arī izmantot Urlakova brīvatejas!: