Kaspars Upacieris jeb Ufo par Artusa Kaimiņa meliem un mahinācijām

Artuss Kaimiņš

Svētdienas raidījuma de Facto sižets par deputāta Artusa Kaimiņa meliem un negodīgo rīcību un naudas mahinācijām raisījusi plašu rezonansi sabiedrībā.

Citkārt bravurīgais deputāts, kurš izsmej, izzobo un apņirdz citus politiķus, šoreiz pret viņu vērstos pārmetumus uztvēris ļoti emocionāli. Vēl pirms sižeta parādīšanas ēterā, Kaimiņš Facebook publicēja sarkastisku ierakstu, kurā apgalvoja – neslavu viņam mēģina celt bijušais “Suņu būdas” producents Kaspars Upacieris jeb Ufo, kurš jau vairākus mēnešus strādā “Latvijas Gāzē” par sabiedrisko attiecību speciālistu. Jāatgādina, ka Artusa Kaimiņa radioraidījums “Suņubūda” savulaik skanēja radiostacijā Boom.fm, kuras radītājs un īpašnieks bija Ufo.

Piedāvājam Kaspara Upaciera jeb Ufo viedokli par Kaimiņa izpausmēm.

“Sveiki, jūtos parādā savu viedokli par raidījumā de Facto rādīto sižetu pagājušā svētdienā,” raksta Kaspars Upacieris savā “Facebook” lapā .

“Tā kā Artuss (mans draugs, kā viņš sižetā apgalvoja) mani no sava draugu pulka elektroniskajā vidē izslēdza jau rudenī, tad jau ilgāku laiku mani neskar informācija ne par Artusu, ne par KPV.

Pagājušajā nedēļā de Facto mani izvaicāja par Suņu Būdas veidošanu un manis teikto citēja savā sižetā. Nekāda cita sakara ar šo sižetu man nav. Artuss atkal ir pieķerts klajos melos, apvainojot mani sižeta pasūtīšanā.

Daudzajiem kritizētājiem varu teikt – jā, runa ir par naudu. Par naudu un par ideāliem.

Es biju kopā ar Artusu no pirmās Suņu Būdas līdz brīdim, kad KPV valdi pameta Ilmārs, Armands, Marita un Uldis, un varu apstiprināt, ka viss ko parādīja raidījumā de Facto ir taisnība, un tā ir tikai neliela daļa no notikumiem, kuri ir palikuši aiz kadra.

Pirms pagājušā gada 8. februārī tika paziņots par KPV dibināšanu, Artuss man un Atim zvērēja, ka būs viens no partijas līderiem, nevis vadonis. Jau dažus mēnešus vēlāk, situācija radikāli mainījās, sākās apšaubāma finanšu piesaiste, dīvaini solījumi ne partijas biedriem, nesaprotamu lēmumu pieņemšana, nepamatoti uzbraucieni valdes locekļiem, savējo “dauzīšana”, līdz pat Artusa paziņojumam, ka viņš būs premjers. Nekādi cēli mērķi vai konkrēti rīcības plāni nevienam neinteresēja.

Apbrīnoju Linarda drosme iet līdz galam un cīnīties par taisnību, jo kā lai jūtas cilvēks, kurš strādā 24/7, filmē un montē Artusa kameras, redz kā deputāts Saeimā atmasko nelikumības, iestājas par “mazo cilvēku”, bet reizi mēnesī pie bankomāta pieprasa atdot 200 eiro!

Tiem, kuri smīnot kritizē- kas tad tas par noziegumu, iesaku palasīt Krimināllikuma 218. un 219. pantu, kā arī Likums par interešu konflikta novēršanu 9., 24. un 28. pantu.

Ja cēlais mērķis bija par godīgu valsts pārvaldi, šādi likuma pārkāpumi saknē iznīcina visas iespējas to realizēt.
Jūs domājat, ka Artusa nīstie “Misteri 20” uzreiz ņēma daudz? Nē, gan jau sāka ar 200 eiro.

Nekādi miljoni jau vēl nebija, bet tos 60 tūkstošus, par tā saukto reklāmu video blogā sunubuda.tv, manuprāt, saņēma Artuss, bet jāatstrādā visam KPV. Artuss savulaik teica: “Saeimā esmu tikai Es, nevis Ilmārs vai Armands.” Ja šāds cilvēks kļūst par premjeru, tad loģiski valsts kase pieder viņam un no katra vēl 200 eiro pie bankomāta.

Un tagad par raidījumu dzēšanu. Te nu Artuss atkal melo!

Emocionālajā vēstījumā izlasīju, ka es dzēšot raidījumus. Dažas Suņu Būdas jau sen youtube bloķēja izmantotās mūzikas autortiesību pārkāpumu dēļ un Artuss to ļoti labi zināja, bet nē – atkal vajadzēja uzvemt.

Šobrīd nevēlos tērēt laiku, lai vienu bezkaunīgu piektklasnieku sūdzētu tiesā par apmelošanu, bet šī ir kolosāla iespēja Aivaram tiesā beidzot uzvarēt, jo arī viņam raidītie zemiskie apvainojumi šajā kontekstā ir nekaunīgs apmelojums.

Tiem, kas turpina fanot par Artusu, novēlu… nē – nevēlu veiksmi, jo arī Makaronu Dievam ir savi pielūdzēji un jūtas par to priecīgi un lepni.

Un visu beidzot.

Es vienkārši izslēdzu Suņu Būdu, apnika, es viņu ieslēdzu, es viņu izslēdzu. Vau.”

Zemāk varat noskatīties de Facto sižetu par Artusa Kaimiņa meliem un mahinācijām.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Facebook 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
gunis
gunis

Tikai interesanti,kāpēc Ufo to visu palaiž,kad ticis Kalvīša padusē.

007
007

Fakti:
1. Linda Liepiņa savā Fecebook 2016.g. 1. dec. paziņoja ka KPV ir jau 504 biedri.
2. A.Kaimiņš 2016.gada 6.jūlijā ( tvnet.lv) apgalvo, ka partijā ir vairāk kā 700 biedri.
3. Vakar 2017.gada 11.februārī A.Kaimiņš apgalvo, ka partijā ir tikai 420 biedri.
KĀDA IR PATIESĪBA?
KAD KAIMIŅŠ MELO?
KAD MELO LIEPIŅA?
KAS TĀ PAR PARTIJU, JA TIEŠĀM PARTIJU PAMETUŠI TIK DAUDZ BIEDRI?
4. Vakar sapulcē bija sanākuši tikai 177 biedri.
5. A.Kaimiņam bija “64 pilnvaras”, tātad 177+64=241
NEVIENS TĀ ĪSTI NEZIN CIK BIEDRI BIJA UN CIK IR TAGAD!
ĻOTI IESPĒJAMS vakar KVORUMS NEBIJA?
Viela nopietnām pārdomām- KAS TĀ PAR PARTIJU???

Dodu 100%, ka Kaimiņš, Zakatistovs, Liepiņa melo!

Varonis
Varonis

Ticu tādai shēmai. Nav jau baigi sarežģīta un nereāla.
Ja šāda ziņa būtu par Ušakovu, tad visi citu dziesmu dziedātu.

tttt
tttt

Deviņās vietās vienā lapā?!? Ļoti svarīga ziņa, kas tas Ufo ir, caurkritis BB baurotājs, tagad pakalpo Lembrgam, jo Kaimiņš esot ļoti bīstams.

aaa
aaa

Apmelošanas vai neapmelošanas kampaņa, bet ja AK sadir*as ar visiem kas ir tuvumā, varbūt tomēr tā nav kampaņa? Latvijas Trumps, kas visu var izdarīt viens pats?

pārsteigums
pārsteigums

Kā teica Straujuma: mūsu valstī viss ir iespējams! vajag tikai ļoti gribēt un ticēt!
Kā tad UFO pēkšņi pārkvalificējās par PR speciālistu un uzreiz ticis Latvijas Gāzes PR speciālista amatā?
ak, jā, laikam sakritība.

Slikta atmiņa
Slikta atmiņa

Visgrūtāk ufo ir paskatīties pašam uz sevi. Šodien pasūtījums šāds, rīt var būt cits.

Rolands
Rolands

Visi blēži ir nobijušies no KPV,no Kaimiņa,tāpēc sākas totāla apmelošanas kampaņa!!!