Bijusī Veselības ministrijas valsts sekretāre Mūrmane-Umbraško iesniegusi apelācijas sūdzību par rājienu saistībā ar Covid‑19 vakcīnu iepirkumu

Mūrmane-Umbraško

Bijusī Veselības ministrijas (VM) valsts sekretāre Daina Mūrmane-Umbraško iesniegusi apelācijas sūdzību par pirmās instances spriedumu, ar kuru tika noraidīta viņas prasība atcelt iepriekš viņai izteikto rājienu saistībā ar Covid-19 vakcīnu iepirkumu, informē Administratīvajā rajona tiesā.

Administratīvajā rajona tiesā ir saņemta apelācijas sūdzība, taču par tās pieļaujamību vēl tiek lemts. Ar tiesneša 9.jūnija lēmumu sūdzība atstāta bez virzības trūkumu novēršanai līdz 22.jūlijam.

Administratīvā rajona tiesa 3.maijā ir noraidījusi Mūrmanes-Umbraško sūdzību, ar kur viņa apstrīdēja iepriekš VM izteikto rājienu saistībā ar Covid-19 vakcīnu iepirkumu.

Tiesa pilnība noraidīja Mūrmanes-Umbraško pieteikumu, kurā viņa lūdza atzīt par prettiesisku VM pērnā gada 7.aprīļa lēmumu un atlīdzināt nemantisko kaitējumu vienas mēneša vidējās izpeļņas apmērā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Paudere
Paudere

Ir gan tas viens kauslīgs purns !

Stienis
Stienis

Labi – viņa ir nekam nederīga ierēdne, bet kāds tam sakars ar viņas izskatu? Tu domā, ka esi skaistāka?

Dr. Aikāsāp
Dr. Aikāsāp

Viņa neko nedarot ir salaidusi dēlī visu veselības aizsardzības sistēmu. Varbūt tad par e-veselību lai pasēž! Viņa slimnieku acīs ir noziedzniece! Tieši viņa ir piedalījusies visos veselības sistēmas graušanas pasākumos.