Arī Putina preses sekretāram versija par Rimšēviču – tas ir uzbrukums Krievijai

Rimšēvičs

Krievijas prezidenta Vladimira Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs paziņojis, ka Kremlis nekomentēs ziņas par Maskavas saistību ar Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu.

Gluži otrādi, viņš paziņoja, ka tas ir pret Krieviju vērsts informatīvs uzbrukums, vēsta ziņu aģentūra “Interfaks”.

“Tā nav Kremļa tēma un tēma Krievijas prezidentam,” paziņoja Peskovs.

Viņaprāt, šis jautājums ir Latvijas iekšpolitikas lieta, kurā Kremlis nevēlas iejaukties. Peskovs piekrita, ka šis incidents var būt daļa no informatīvās kampaņas, kas vērsta pret Krieviju.

“Jūs esat liecinieki tam, ka visdažādākajos veidos no dažādām galvaspilsētām Krievijas virzienā tiek izteiktas dažādas apsūdzības. Katru reizi šie apgalvojumi ir bez mēra sajūtas un realitātes,” paziņoja Peskovs.

Peskovs piebilst, ka Kremlis turpinās pienācīgi novērtēt situāciju un pacietīgi skaidros savu nostāju.

Kā zināms, Aizsardzības ministrija vērsusi uzmanību, ka saistībā ar pēdējo dienu  notikumiem banku sektorā un ar Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča aizturēšanu, ir liela varbūtība, ka tiek īstenota no ārienes organizēta plaša mēroga informācijas operācija, kas pēc struktūras un izpildījuma ir identiska tām, kas tika novērotas priekšvēlēšanu laikā ASV, Francijā un Vācijā.

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
he he
he he

kas te atkal KRemlis vainigs? Shito suda bedri sashupinaja un nu mekle vainigo? Uz Dombura studiju Delfos neieradas…slimais. suns zina, ko ir edis.