Tikai sakritība? No valdības locekļiem tieši Pavļuts un Vitenbergs pandēmijā spējuši tikt pie jaunām mājām

Daniels Pavļuts

Žurnāls «Privātā Dzīve» veicis pētījumu, apskatot politiķu iesniegtās valsts amatpersonas deklarācijas, un tur redzamais izbrīna. Politiķi, kuri aizvadītajos pāris pandēmijas gados teju vai visu laiku septiņas dienas nedēļā pa 24 stundām pavadīja valdības sēdēs, operatīvajās sanāksmēs, sapulcēs, diskusijās, lemjot, kuras vakcīnas jāpērk, kuras veikalu nodaļas jāslēdz, bet vakaros visu laiku bija redzami TV ekrānos, atraduši laiku arī veikt iespaidīgus darījumus.

Pavļutam ģimenes māja Ogrē?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts pērn iegādājies īpašumu par 10 000 eiro, kā arī

kļuvis par līdzaizņēmēju sievas Elīnas Grīnhofas ņemtam 175 000 eiro lielam hipotekārajam kredītam,

kurš visticamāk, ņemts, lai iegādātos māju Ogres novadā. Daniela Pavļuta parādsaistības tagad ir 204 000 eiro lielas, bet aizdevis viņš 1010 eiro.

Ministra īpašumā ir divi dzīvokļi Rīgā, kā arī zeme Ogrē. Lai arī atalgojumā Valsts kanceleja Danielam pērn izmaksājusi mazliet vairāk nekā 71 000 eiro un kāda privātpersona samaksājusi vēl 6000 eiro, banku kontos viņam ir tikai mazliet vairāk nekā 4000 eiro.

Sadaļā pie transportlīdzekļiem ministrs uzrādījis, ka viņam pieder četrvietīga 37 gadus veca airu laiva un valdījumā viņš ieguvis pirms trim gadiem ražotu automašīnu «Hyundai Ioniq».

Jānis Vitenbergs
Jānis Vitenbergs

Vitenbergs pārcēlies uz Mārupi

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs valsts amatpersonas deklarācijā uzrādījis, ka pērn, ņemot 176 000 eiro lielu hipotekāro kredītu, iegādājies māju un zemi Mārupē.

Viņa ienākumi, ieskaitot 2500 eiro par kāda īpašuma notirgošanu, bijuši vairāk nekā 77 000 eiro. Lai arī tagad Vitenberga parādsaistības ir vairāk nekā 173 000 eiro, bankas kontā viņš glabā 25 700 eiro. Ekonomikas ministra valdījumā ir arī 2010. gada automašīna «Ford S-Max».

Interesanti – pirms četriem gadiem, kad Jānis parādījās uz politiskās skatuves, viņam valdījumā bija tā pati automašīna, tukši banku konti un dzīvoklis Zentenes pagastā.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: santa.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Sesava
Sesava

Protams, pārējie nav deklarējuši tranformācijas un pārneses

Sargs
Sargs

Vitenbergs jau Sakņu bāzē strādādams zaga.

Derdz
Derdz

Kas parāda to viegli ietekmēt jo atkarīgs no ka

:D:D
:D:D

Nu bet priekš kam tad vispār iet politikā?

Soros
Soros

Malači

Putins
Putins

Labi puikas

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Tiem, kas ar mums sadarbojas, dzīvē lietas iet uz augšu

krams
krams

Maitas!

stūrete
stūrete

Tā taču katram tikai pirmā legālā māja par ko drīkst rastīt Patricīgie uzņēmēji atbalstīja