Sporta braucienu organizatore: Aizvaino politiķu dedzība izkārtot hokeja čempionātu izredzētajiem, nevis atļauju cilvēkiem sportot

hokejs

Pasaules čempionāts hokejā jau 2021. gada 21. maijā sāksies Rīgā. Bez skatītājiem. Bet tas kalpojis par iemeslu dažiem politiķiem paspodrināt spalvas, mēģinot tomēr atļaut skatītājus. Brīdī, kad līdz lielajam pasākumam laika atskaite mērāma stundās, bet ne dienās vai nedēļas. Viedokli par situāciju portālā Travelnews.lv pauž ilggadēja sporta braucienu organizatore, tūrisma eksperte Inese Krūmiņa.

Dīvaina sajūta – čempionāts tūdaļ sākas, bet pirmo reizi kopš 1999.gada Oslo tas mani nekādi neskar. Ja nu vienīgi tik, cik paskatīties pa TV.

Bet šoreiz par citu. Esmu Latvijas hokeja izlases fans, hokeja fans ar daudzpadsmit gadu stāžu čempionātos klātienē, bet tomēr – mani ļoti aizvaino ar kādu pompu un ņemšanos šobrīd politiķi mēģina izkārtot pāris tūkstošu izredzēto iespēju skatīt spēles klātienē. Jā tie būs izredzētie – nu neticu, ka hokeja fans – parastais mirstīgais un vakcinētais, varēs tikt pie šīm zelta biļetēm. Vienkārši pieprasījums būs daudzas reizes lielāks par piedāvājumu, un no piedāvājuma vispirms pazudīs biļetes “vajadzīgajiem” cilvēkiem.

Turklāt, kad nepieciešams lemt par iespējām atļaut cilvēkiem sportot, uzturēt veselīgu dzīvesveidu, ļaut piedalīties, rīkot sacensības – es neredzēju šādu raušanos ko mainīt vai runāt pretī epidemiologiem! Bērnu hokeja komandas jau kopš rudens nevar normāli trenēties! Par ko mēs fanosim pēc pāris gadiem? Esmu hokeja fane, bet nu te prioritātes ir ļoti sajauktas…

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Travelnews.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar