Šlesers partiju “Latvija pirmajā vieta” dibinās sestdien

Šlesers Rīdzenes sarunas

Sestdien, 14.augustā plkst.10 notiks politiķa Aināra Šlesera partijas “Latvija pirmajā vieta” (LPV) dibināšanas sapulce.

Kā informēja LPV pārstāve Vita Gaisma, Šlesers kopā ar domubiedriem esot izstrādājis redzējumu, kā “valsti izvest no cilvēciskās, politiskās un ekonomiskās krīzes”. Šo piedāvājumu paredzēts publiskot līdz ar partijas nodibināšanu.

Politiķis norāda, ka runa neesot par “Šlesera atgriešanos” politikā, jo viņš nākot kopā ar komandu.

“Latvijai ir laiks kardinālām pārmaiņām, tās iedzīvotāji ir pelnījuši valdību, kuru cienīt par tās lēmumiem, kuras dotajam vārdam ticēt,” akcentē LPV dibināšanas iniciators.

Viņš kopā ar savu komandu nevarot “vienaldzīgi noskatīties, kā Latvija iet bojā kovida, vakcinācijas, dzimumu jautājumu un tamlīdzīgos murgos”. Šlesers apgalvo, ka pašlaik notiekot tīša sabiedrības šķelšana, savukārt viņš piedāvāšot jaunu politisko programmu ar konkrētu rīcību.

Dibināšanas kongresa norisei varēs sekot līdzi tiešraidē partijas “Facebook” profilā.

Tiešraide internetā tiek plānota no kongresa vadības vietas Andrejostas ielā 43, kur biedri pulcēsies ierobežotā skaitā. Mediju pārstāvji aicināti piedalīties kongresā klātienē, iepriekš piesakoties.

Pasākumā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, norādīts paziņojumā.

ziņots, Šlesers paziņoja par savu atgriežas politikā pēc tam, kad prokuratūra uzrādīja viņam apsūdzību kriminālprocesā par iespējamām nelikumībām digitālās televīzijas ieviešanā.

Šlesers jau iepriekš vairākus gadus darbojies politikā, esot vairākās partijās – Jaunajā partijā, Latvijas pirmajā partijā un partiju apvienībā “Par labu Latviju”.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: nra.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


9
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
bijušais zemessargs
bijušais zemessargs

Šlesers ir viltīgs, tas jau agrāk piesavinājās bērnu laukumu Jūrmalā, lai uzceltu savu māju. Pat nozāģēja priedes kas viņam traucēja, sakot ka tos nograuzuši sešzobu kūniņas. Melīgs kampējs raujās pie varas.

mc mc
mc mc

Kotlešu un aļķīša elektorātu mēģinās savā starpā sadalīt Aldis un Ainārs.

zinātāja
zinātāja

Kampējs dibinās partiju. Tauta esiet modra, kārtējais vāvuļotājs raujas pie siles.

gans
gans

Varēja nosaukt: “Aitu partija”

nagla
nagla

Jebkurš pilsonis var dibināt politisko partiju. Nav tikai saprotams, kāpēc šie partiju nosaukumi ir ne visai nopietni, lozungus atgādinoši, kas nekādu uzticību nerada. “Kam pieder valsts”, “Par labu Latviju”, tagad “Latvija pirmajā vietā” – atvasinājums no “America first”. Vai tiešām viņi tautu uzskata par tik stulbiem, kas pavilksies uz šādiem nosaukumiem un tukšiem solījumiem.

āmurs
āmurs

Labāk gaisu tricinoši solījumi nekā staķa stabiņš di…sā, pavpļuta ausvaiss telefonā un kankariņa cilpa kaklā. Man jau ar labāk patiktu kas nopietnāks, bet, kā saka, “oglasiķe vesj spisok, požalujsta!”, ja tāds ir.

ziedonis
ziedonis

Muļķu procents vienmēr ir stabils un nemainīgs, tie arī balsos par jaunajiem gaismas nesējiem

citiM
citiM

Un tie gudrie par Papluti un Kankarinu kas atnem cilvekam pamattiesibas?

Alvis
Alvis

Manuprāt,muļķu skaits nepārtraukti pieaug.Latviju gaida ļoti grūti laiki.