Sabiedrības neizpratnes dēļ Levita jaunā flīģeļa iegāde pagaidām atlikta

egils levits

Valsts prezidenta kanceleja pagaidām atteiksies no plāna nākamgad iegādāties jaunu flīģeli. Valdības atbalstītajā budžetā tam bija paredzēti 184 000 eiro, kas izsauca plašu rezonansi sabiedrībā.

Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Andris Teikmanis stāstīja, ka flīģeļa pirkšana bija viņa iniciatīva. Vairāki mūziķi kancelejai esot norādījuši, ka aptuveni 100 gadus vecais brūnais flīģelis Svētku zālē ir sliktā kvalitātē. Tāpēc nolemts pasūtīt jaunu, kas zālē ļautu rīkot vairāk koncertu. Tomēr tagad kanceleja lēmusi iegādi atlikt un, visticamāk, lūgs Saeimai flīģeli no budžeta svītrot.

“Es domāju, ka mēs veidojām šos plānus sabiedrības interesēs. Laikam tas fons arī noteikti nav pārāk labs, kas varētu stimulēt sabiedrības interesi par šādu pasākumu rīkošanu pilī. Acīmredzot šobrīd sabiedrībai tādi pasākumi pilī neinteresē.

Tas ir arī radījis šo reakciju, un, manuprāt, tā ir saprotama, bet es domāju, ka mūžīgi šī Covid-19 pandēmija nevilksies un sabiedrība sagaidīs kādreiz arī kaut ko citu,” sacīja Teikmanis.


Kā lasāms “Twitter” komentāros, šis video esot divus gadus sens, taču tagad to izplatot “Attīstībai/Par!” politiķi

Rīgas pilī nesen jau iegādāts jauns flīģelis Baltajai zālei. Teikmanis norādīja, ka tas Svētku zālei nederot, jo esot baltā krāsā, turklāt instrumenta pārvietošana var tam kaitēt.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: lsm.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
motorhead 1916
motorhead 1916

Bet ja nu vinjsh sagribees, teiksim, baltu ziloni?

Tautgribis
Tautgribis

Ja spalvainais iekāro kādu spēļmantiņu, tad noteikti to arī dabūs…

Anna
Anna

Balsošu par partiju , kas aizliegs dubultpilsoņiem atrasties Valsts pārvaldē !

korupcija Saeimā gadiem
korupcija Saeimā gadiem

Egīl Levit, kau Covid 19 vīruss, kuru Jūs Latvijā nacionālā mērogā ieviesāt aiz alkatības, tagad Jums pašu, tieši Jums stipri, stipri, cieši jo cieši apskautu, tik cieši cik tik vien ir vispār iespējams.

būs revolūcija un pilsoņkarš
būs revolūcija un pilsoņkarš

Krišjānis Kariņš Latvijā ir ieradies no ASV Delavēras, ofšoru paradīzes, kurā Ivars Godmanis ar Valēriju Karginu, Krasovicki un Andri Šķēli, Egīlu Levitu, Danielu Pavļutu u.c. Latvijas valdībā esošajiem noziedzniekiem kopā, par to savstarpēji vienojušies noslēpa vairāk kā 900 miljonus ASV dolāru no Parex bankas, kuru glāba ( noziedzīgu krāpšanas shēmu īstenoja ) , lai no sabiedrības valdījuma izlaupītu 900 miljonus ASV dolāru un tagad izlaupīto valstij naudu viņi ņirgājoties par Latvijas tautu nu jau lieto kā personīgo privāto naudu nepelnītai privātai luksus dzīvei, kā nolādēti parazīti uz visas atlikušās sabiedrības daļas nabadzības rēķina. Bet genocīdam nav noilguma, NOLĀDĒTĀ VALDĪBA !

būs revolūcija un pilsoņkarš
būs revolūcija un pilsoņkarš

Nolādētā Latvijas valdība, Latvijas tautas lielākā daļa joprojām ir nabadzībā, badā un izmisumā, bet nolādētais kroplis Levits, lieto ieročus pret civiliedzīvotājiem un rīko dzīres mēra laikā burtiskā nozīmē, ieradies no cits valsts un iekļuvis valdībā, ņirgājas par 50 gadu garumā okupētās Latvijas valsts pamatiedzīvotājiem.