Kaimiņš paziņo par pozitīvu Covid-19 testu un pašizolēšanos

Artuss Kaimiņš

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš sestdien, 21. martā, savā ”Twitter” kontā paziņojis par pašizolēšanos un pozītīvu Covid-19 testu. 

Savā tvītā Kaimiņš atvainojās visiem, ar kuriem ticies 15. un 16. martā, aicinot šos cilvēkus veikt Covid-19 testu.

Telefonsarunā ar Latvijas Radio deputāts apstiprināja, ka viņam Covid-19 tests ir pozitīvs. Piedaloties Saeimas sēdē 16. martā, Kaimiņam simptomu neesot bijis. Deputāts norādīja, ka viņš nav bijis braucienos uz vīrusa skartajām valstīm.

“Tas viss ir noticis šeit. Respektīvi, Rīgā. Es neesmu īsti no Rīgas braucis prom,” teica Kaimiņš, apstiprinot, ka viņam neesot bijuši kontakti arī ar atbraucējiem no Covid-19 skartajām zemēm.

Deputāts stāsta, ka marta sākumā slimojis ar angīnu un bijusi neliela temperatūra, tāpēc viņš veicis Covid-19 testu.

Pēc Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa saslimšanas ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 tiks pārbaudīti visi parlamentārieši, kā arī Saeimas darbinieki un arī valdības pārstāvji. Par to preses konferencē paziņoja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Kaimiņš melo?

Pretrunā Kaimiņa teiktajam, Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) saka – deputāts marta sākumā ārzemēs tomēr ir bijis. Kopš tā brīža gan pagājušas jau vairāk nekā divas nedēļas, tomēr viņa paša minētā angīnas epizode gan sekojusi neilgi pēc tam un viena no hipotēzēm ir, ka deputāts ar Covid-19 bijis inficējies jau tobrīd.

SPKC arī norāda, ka Kaimiņam, pretēji paša teiktajam, ir bijis kontakts ar personām, kurām apstiprināta inficēšanās ar Covid-19, un aicina pieteikties visus, kuram pēdējās nedēļās bijis kontakts ar pašu Kaimiņu. 

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir jauna sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti  un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar