Bēdīgi slavenā Zvidriņa paklusām iecelta par „Rīgas namu pārvaldnieka” finanšu direktori ar 4100 eiro algu

Solvita Zvidriņa

No piektdienas, 10. jūlija bēdīgi slavenās SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” finanšu direktora pienākumus sākusi pildīt šajā amatā bez konkursa pieņemtā bijusī Valsts zemes dienesta direktore Solvita Zvidriņa.

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valde – Izglītības un zinātnes ministrijas atlaistais bijušais stadiona “Daugava” valdes priekšsēdētājs Elmārs Martinsons, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece administratīvajos jautājumos Elita Turka un Rīgas domes Īpašuma departamenta Būvju sakārtošanas pārvaldes priekšnieka vietniece Irīna Miķelsone – vienbalsīgi nobalsojuši, ka šo personu ieceļ amatā bez jebkāda konkursa un bez jebkāda tiesiska pamata, neievērojot kapitālsabiedrībā noteikto kārtību un neievērojot labas pārvaldības principus. Alga paredzēta nedaudz vairāk nekā EUR 4 100 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Tātad valdes sēdē SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” pagaidu valde pretēji kārtējā gada budžetā plānotajam lēmusi par EUR 4 100 x 12 mēneši lieliem papildu izdevumiem kalendārā gadā (teju EUR 50 000, neskaitot valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas un citus personāla izdevumus) bez jebkāda izvērtējuma un pretēji ārējā auditora Ernst & Young nesen kā gada sākumā sniegtajā atzinumā paustajam, ka nepieciešams izvērtēt struktūrvienību vadītāju vietnieku amatus un funkciju pārklāšanos. 

Turklāt iepriekšējā finanšu direktore nav atlaista, bet gan izveidots finanšu direktora otrā vietnieka amats, un viņa attiecīgi pazemināta amatā, bet – saglabājot līdzšinējo darba samaksu. Tā ir finanšu līdzekļu izsaimniekošana augstā līmenī no valsts amatpersonu puses, un par to neviens netiek saukts pie atbildības. 

Šādi notiek pašvaldības kapitālsabiedrības laba pārvaldība no pagaidu valdes locekļu puses? Vai par to Rīgas domes pagaidu administrācija uzņemsies atbildību?

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: Pietiek

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


5
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
deva
deva

saimniecibā arī tada noderēs. Nevar būt, ka nav nekādu dotību…

ūdens skaitītājs
ūdens skaitītājs

RNP slēdz līgumu ar parādnieku par uzkrāto pakalpojumu parāda summu t.sk. ūdeni un iekasē nauduc sastādītā grafika.
PARALĒLI izstāda rēķinu pārējiem dzīvokļu īpāsniekiem par parādnieka izlietoto ūdeni.
Nav neviena parādnieka apsekošanas akta par faktisko ūdens skaitītāju stāvokli.
pie ūdens skaitītāja pierīko lielu magnētu un ūdens STARPĪBU maksā pārējie nabagi
LEPNI AUTO zem logiem. Dienesta transporta piekļuvi ārdurvīm ir nobloķēta ar dzīvokļa parādnieku transportu tikai joptvoi un spļauj pa labi un kreisi

korupcija
korupcija

RNP korumpēts, pret pensionāriem brutāli APVĀRDO, SAGROZA PATIESO INFORMĀCIJU, ŅEM APLOKSNES no dzīvokļu īpašniekiem, kuri pretlikumīgi zāģē sienas ,dauza āmurus ,urbj un krāso,lako ,atslēdz bez brīdinājuma pagrabā ūdeni.
Pagrabi aizauguši.Kāpņu telpas un logi nemazgāti. Pīpmaņi pīpē logos,balkonos
Naudas plūsmu neatskaitās pa posteņiem, bet vispārīgi nolej ūdeni.

nožēlojami
nožēlojami

RNP regulāri piestāda vecuma pensionāriem ūdens starpības rēķinus apmaksai no 5-10 eur mēnesī
vai te var runāt par tiesiskumu

raksti
raksti

bezkompromisa tiesiskums! Vismaz te būs dāmu klubiņā un labi ierakstīsies