Artuss Kaimiņš vairs neslēpj īpašās attiecības ar Meroni uzticības personu Gobiņu

kaimiņš gobiņš

Pagājušajā nedēļā Busuļa koncertā “Arēnā Rīga” visi apmeklētāji varēja vērot, kā Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš (KPV LV) visu koncerta laiku ložā nr.207 draudzīgi čalo un ik pa brīdim dodas kopā uzpīpēt ar Rūdolfa Meroni uzticības personu Aivaru Gobiņu.

Abas personas, visticamāk, vieno ne tikai kopīgs kriminālprocess par partiju nelikumīgu finansēšanu, bet arī rūpes par Meroni interesēm Latvijā.

Atgādināsim, ka šī gada janvārī šobrīd no KPV LV izslēgtais Aldis Gobzems, runājot Saeimas tribīnē, atstāstīja kādu gadījumu aizvadītajā vasarā, kad viņam zvanījis Kaimiņš un prasījis, vai viņam braukt uz Baltezeru svinēt Līgo svētkus. Vēlāk izrādījies, ka Kaimiņš tur ticies ar kādu “Gobiņa kungu, kas, kā tautā runā, ir Meroni kasieris,” stāstīja Gobzems. Noprotams, ka ar to viņš domāja Šveices advokātu un Aivara Lemberga arestētās mantas pārvaldītāju Rūdolfu Meroni. “Vēl četri cilvēki bija klāt, kad Artuss klātesošajiem piedāvāja 100 000, jo Rūdolfs gatavs dot 100 000 eiro. Tika organizēts Oskars, lai šo naudu atmazgātu,” no Saeimas tribīnes klāstīja Gobzems.

Vairāk par to lasiet ŠEIT.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,TwitterYoutube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kaimiņa skolasbiedrs
Kaimiņa skolasbiedrs

Visvairāk besī ka kaimiņš atbalsta šadu Sorosa padauzu un Meonuni kalpu – Kariņu. Kaimiņ tu normālas lietas ar Gobzema palīdzību pacēli. Bet tagad kļūstot par Annas Potapovss pūdeli tu esi visus savus vēlētājus uzmetis sākot kalpot Sorosa padauzām – Vienotībaiun A/P. Zemāk vairs nav kur krist. Tik ej uz Čaka ielu pārdoties kā pērkams ,auka!!!. Vienotībā viltīgāki shēmotāji… neļāva Gobzems sastādīt valdību. Tikmēr Meroni valdības premjer$ ASV pilsonis Kariņ$ Krievijas naudu – 6 miljonu € atmazgā un nokrāpj ar nekustamā īpašuma nodokli Skolas ielā 2 par TIKAI 1,8 miljoni vērtu māju

Kirbis
Kirbis

Mjāa, … nezināju, ka Meroni ir mainījis vārdu no “Rūdolfs” uz “Aivars”. Acīmredzot konspiracijas nolūkos…