Artuss Kaimiņš atkal spēlēs teātri

Artuss Kaimiņš

Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš atgriezīsies uz teātra skatuves – šī gada 21. oktobrī gaidāma pirmizrāde Jaunā Rīgas teātra izrādei “Operācija “Mindfuck”, kuras aktieru sarakstā minēts arī Kaimiņš.

Starp septiņiem aktierim sarakstā minēts arī bijušā Latvijas Nacionālā teātra aktiera Kaimiņa vārds. Izrādes režisors un scenogrāfs ir Alvis Hermanis.

Jaunumus par sevi apstiprinājis arī pats Artuss Kaimiņš:

«Ir trīs iemesli, kāpēc viņu uzaicināju,» jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā atklāj Jaunā Rīgas teātra režisors Alvis Hermanis, kas būtisku lomu izrādē «Operācija Mindfuck» piešķīris neviennozīmīgi vērtētajam politiķim Artusam Kaimiņam.

Astoņus gadus «teātri parlamentā spēlējušais» Kaimiņš, kurš politikas vērotājiem atmiņā iespiedies ar skandalēšanos dzērumā, konfliktēšanu ar sava bērna māti aktrisi Dārtu Daneviču, krimināllietu un aizturēšanu Saeimas namā, no komentāriem, kā ierasts, atsakās. Savukārt Jaunā Rīgas teātra režisors Alvis Hermanis jaunākajā žurnāla «Privātā Dzīve» numurā atklāj, ar ko Kaimiņš tā iepaticies, ka viņš vērsies pie šābrīža politiķa ar darba piedāvājumu.

«Pirmkārt – lai arī astoņus gadus Artuss, kā saka, nav bijis šajā biznesā, viņam kā profesionālam aktierim ir ļoti laba reputācija. Sāksim kaut vai ar to, ka viņš piedalījies režisora Jura Poškus filmā «Kolka Cool», kas ir viena no visu laiku labākajām latviešu filmām. Artuss ir piedalījies arī Vladislava Nastavševa un Kirila Serebreņņikova izrādēs, bet mani visvairāk pārliecināja tieši Poškus filmā. Otrs iemesls – viņš ārkārtīgi piestāv šai konkrētajai lomai. Tā saistīta ar politikas informācijas aizkulisēm.

Rudenī gaidāmajās 14. Saeimas vēlēšanās nepiedalīsies 13 no šīs Saeimas sasaukuma deputātiem, tostarp pie frakcijām nepiederošais deputāts un Saeimas Cilvēktiesību komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš, liecina Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) vietnē pieejamā informācija.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


7
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
krams
krams

Vau , vau un suņu būdā iekšā.

Shakespeare
Shakespeare

Jaaa… vareetu kaadaa beernu ludzinjaa teelot begemotu jeb niilzirgu….

teātrmīle
teātrmīle

Ļoti jauka ziņa.Es to gaidīju.

Jēcis
Jēcis

Labas ziņas, Viņš bija labs aktieris. Jācer, ka arī tāds būs. Lai izdodas!

levitkucins
levitkucins

Es a atgriezos uz skatuves. Jau trešo gadu tēloju prezi. Pārliecinoši man liekas

Latvijas naudas atmazgātāju asociācija
Latvijas naudas atmazgātāju asociācija

Oskaru pelnījusi ir visa koalīcija. Komandas darbs

Priekulis
Priekulis

Režisor, cik plašs ir Tavs Zoodārzs !