Viņķele: Marihuānas dekriminalizēšana ir laika jautājums

Viņķele

Veselības ministre Ilze Viņķele raidījumā ar Horenu Stalbi “Rullē ar Horenu” atklāja savus uzskatus par marihuānas dekriminalizēšanu, kā arī, vai pati to ir pamēģinājusi.

Atbildot uz Horena jautājumu par to, ko ministre domā par marihuānas dekriminalizāciju, Viņķele atbildēja: “Tas jādara. Tā ir mana pārliecība. Tāpat kā ar viendzimuma attiecību atzīšanu, tas ir laika jautājums.”

Ministre gan piebilda, ka būtu jāņem vērā arī ārstu atzinumi par to, ka “zāles pīpēšana rada caurumus smadzenēs”, taču, viņasprāt, būtu jāsāk ar dekriminalizāciju, bet pēc tam jāturpina ar legalizāciju medicīniskos nolūkos.

“Atšķirībā no Covid-19, par zāles legalizāciju ir, kur paskatīties piemērus un var pavērot efektus, ko tas sabiedrībā devis,” bilda ministre.

Par to, vai Viņķele pati arī kādu reizīti nomēģinājusi marihuānu, ministre teica: “Latvijā, kā mēs zinām, šobrīd tas ir nelegāli, tā ir arī mana atbilde.” Tā kā varam tikai minēt, kā tad tur patiesībā ir – zina ministre zālītes smeķi, vai nezina.

Kā jau būsit ievērojuši, portālā Puaro.lv ir sadaļa “WHO IS WHO”, kur esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un ministri, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


2
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skolnieciņš
Skolnieciņš

Laikam Viņķeles kundze skaidrā prātā simtlatnieku programmu nespēja izgudrot, viņai nācās lietot kūpošu dopingu…
Ar skaudību, Skolnieciņš

DNA
DNA

Tak dirš tā vecā piepe kā Trocka zirgs. Loģiski, ka laika jautājums, tikai tas laiks būs 20 gadi.