NASA sola maksāt 18 000 USD brīvprātīgajiem, ja tie 90 dienas pīpēs marihuānu

NASA marihuāna

Jau pērn NASA veica līdzīgu eksperimentu, bet toreiz vajadzēja vienkārši gulēt. Tas bija garlaicīgi, tāpēc šoreiz zinātnieki pētīšot muskuļu atrofijas un marihuānas saistības ietekmi uz cilvēka ķermeni.

NASA plāno sapulcināt divas brīvprātīgo grupas, no kurām viena pavadīs laiku bezsvara stāvoklī parastajā režīmā, turpretī otras grupas dalībnieki vienkārši gulēs un pīpēs dažādu šķirņu „zālīti”. Gulēt un pīpēt marihuānu – tie ir galvenie eksperimenta nosacījumi. Pārējā laikā drīkst lietot viedtālruni, sazināties Skype, skatīties filmas, lasīt grāmatas vai izšūt krustdūrienā nēzdodziņus – kas katram labāk tīk. Par dalību 90-110 dienu ilgā eksperimentā brīvprātīgie saņems 18 000 USD, vēsta healthcurecenter.com.

Tas izskatīsies apmēram šādi:

NASA marihuāna

NASA

Pāris stundu pēc tam, kad šī ziņa parādījās publiskajā tīmeklī, tā pati vietne publicēja materiālu, kurā atzinās, ka viss gluži nav tā, kā rakstīts iepriekš. Ja kāds jau skrēja pakot čemodānus, lai dotos pieteikties eksperimentam, diemžēl mums ir sliktas ziņas – nāksies tos atkal izkravāt. Rakstā teikts, ka kāds vietnes CannaSOS jokdaris ziņu vienkārši esot sacerējis, nedaudz pārveidojot seno stāstu par NASA eksperimentu un to nedaudz izpušķojot. Ak, cik žēl…

 

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Avots: healthcurecenter.com

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar