Francijā skolēns klasesbiedrus un skolotāju sabaro ar marihuānas kēksiņiem

Francijā kādā vidusskolā 15 gadus vecs puisis uz klases vakaru kā cienastu atnesis marihuānas kēksiņus. Nezinot par to sastāvu, kēksus nobaudīja septiņi skolēni un skolotāja. Iedarbojoties marihuānai, kēksu baudītājiem sākušās nekontrolējamas žagas un smieklu lēkme, vēsta The Local.

Atgadījums noticis vidusskolā Parīzes dienvidos. Pēc skolotājas aicinājuma sarīkot klases vakaru ar pašu gatavotiem cienastiem, viens no skolēniem iedomājies pasākumu padarīt jautrāku. Viņš savam cienastam pievienojot marihuānu.

Kā ziņo vietējie mediji, skolotāja sākusi pastiprināti svīst, kamēr pārējie kēksu baudītāji nespējuši rimties smieties. Pēcāk skolotāja izsaukusi skolas medmāsu, kas bērniem konstatējusi pārāk zemu cukura līmeni asinīs, kā rezultātā ieteikusi apēst ko saldu.

Pēc skolēnu ierašanās mājās, vecāki bijuši šokēti par bērnu uzvedību. Vainīgais audzēknis sākotnēji noliedzis, ka atnesis kā cienastu ar marihuānu “uzlabotus” kēksiņus, pārējo bērnu vecāki iesnieguši ziņojumu policijā.

Marihuānas lietošana var izraisīt halucinācijas, reiboni un afekta stāvokli. Līdzīgs incidents Francijā noticis 2013. gadā

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar