Zviedrija pēc iestāšanās NATO Latvijā sola izvietot 600 karavīrus

Zviedrija

Zviedrija pēc iestāšanās NATO Latvijā solījusi izvietot 600 karavīrus, intervijā Latvijas Radio teica Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) ģenerālsekretāre Sigita Strūberga.

Viņa skaidroja, ka Zviedrijas iestāšanās NATO lielākoties ir reģionāla nozīme. “Mēs varam runāt par to, ka NATO iegūst papildu dziļumu Baltijas jūras kontekstā,” teica Strūberga un paskaidroja, ka svarīga ir Zviedrijas atrašanās vieta, tās spēki ap Baltijas jūru.

Strūberga arī akcentēja zviedru gaisa spēkus, kas ir lieli un nozīmīgi Latvijai. Zviedrijai ir vairākas zemūdenes, to skaits tiks palielināts. Jārunā arī par Zviedrijas tehnoloģiskajām spējām, skaidroja LATO ģenerālsekretāre.

Tāpat pēc iestāšanās NATO Zviedrija ir solījusi Latvijā izvietot 600 karavīrus.

Vaicāta, vai Zviedrijas iestāšanās NATO varētu eskalēt situāciju, Strūberga norādīja, ka ne jau Zviedrijas iestāšanās NATO eskalē situāciju, Krievija pati ir to eskalējusi.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


3
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Lukašs
Lukašs

Nav tik svarīgi cik zviedru karavīri būs Latvijā, bet ir svarīgi cik zviedru raķetes varēs segt Latvijas robežu un cik iznīcinātāji trieks zemē desanta lidmašinas.

Eriks
Eriks

Tas brīdis, kad jauniņais ierāda vecākajam biedram vietu pie paraš….as

tējkannas jātnieks
tējkannas jātnieks

Tas brīdis, kad padomju armijas pieredze neatlaiž visu mūžu?