Stoltenbergs: Karš Ukrainā tik drīz nebeigsies

NATO

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs brīdina, ka karš Ukrainā tik drīz nebeigsies, vēsta “Politico”.

Stoltenbergs sacīja, ka lielākā daļa karu ilgt ilgāk, nekā gaidīts. “Mēs visi vēlamies ātru mieru. Tajā pašā laikā mums ir jāatzīst, ka, ja Zelenskis un ukraiņi pārtrauks cīnīties, viņu valsts vairs nepastāvēs. Ja prezidents Putins un Krievija beigs cīnīties, mums būs miers,” viņš sacīja.

Ukrainas karavīri spējuši izlauzties cauri krievu aizsardzībai un pretuzbrukumā pret Krievijas karaspēku gūst progresu, septembra sākumā sacīja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

“Ukraiņi pakāpeniski gūst panākumus, un tas apliecina to, cik svarīgs ir mūsu atbalsts, kā arī mūsu spējas un apņemšanās šo atbalstu turpināt,” Eiropas Parlamenta deputātiem sacīja alianses vadītājs.

“Tās ir smagas cīņas, sarežģītas cīņas, bet viņi ir spējuši pārraut krievu spēku aizsardzības līnijas, un viņi virzās uz priekšu,” norādīja Stoltenbergs.

Pēdējo dienu laikā Kijiva ziņojusi, ka nogurdinošajā dienvidu ofensīvā ukraiņu karavīri pārrāvuši Krievijas pamatīgi nocietināto pirmo aizsardzības līniju.

Avots: Politico

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
ērce
ērce

Karš Ukraina beigsies tad kad krievi (t.i. oligarhi, ne jau mužiki) atbrīvosies no krievu fīrera — Pūķina.