Robežpārkāpēji žoga stieņus pārkniebj kā nieku

Foto: Valsts robežsardze

Svētdien, 6. augustā uz Latvijas – Baltkrievijas valsts robežas novērota kārtējā provokācija – pārkniebjot stieples patstāvīgā žoga konstrukcijā, palīdzēts to pārvarēt un nelikumīgi iekļūt Latvijā četriem vīriešiem, vēsta Valsts robežsardzes mājaslapā publicētā informācija.

Veicot robežas uzraudzību ar tehnisko līdzekļu palīdzību Kaplavas robežapsardzības nodaļas robežsargi novērojuši vairākas personas, kuras pārvarot žogu, nelikumīgi iekļuvušas Latvijā. Žogu pārvarēt nelegālajiem imigrantiem palīdzējuši Baltkrievijas vara iestāžu pārstāvji, pārkniebjot stieples patstāvīgā žoga konstrukcijā, vēlāk arī aizdarot žogā izveidoto caurumu, lai liegtu nelikumīgi Latvijā iekļuvušajiem vīriešiem atgriezties Baltkrievijā.

Visi robežpārkāpēji pārtverti, ārkārtējās situācijas noteiktā normatīvā regulējuma kārtībā vīrieši atturēti no nelikumīgas ieceļošanas Latvijā un atgriezti uz izceļošanas valsti.

Avots: rs.gov.lv

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


15
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
klape
klape

Par to īsta eko būve- viss zaļās ilgtspejas vārdā, lai taču būtu tikai visuālais šķērslis

Apinis
Apinis

To pašrocīgi izdarīja VID ĢENERĀLDIREKTORE JAUNZEME.

ērce
ērce

Atbildīgo atlaist no darba.

galerta patriots
galerta patriots

Šeit vajag darba grupu! Nez būvniecību apturēs uz pāris gadiem?

Jeblonskis
Jeblonskis

Cik tas žogs izmaksāja? Es tik lielus ciparus nevaru iegaumēt.
Un beigās viņu var tā vienkārši pārkniebt? Grāvis un katru pavasari 1 piranju krava būtu lētāks pasākums.

Zelta grāvis
Zelta grāvis

Te ir Latvija, grāvis maksās vēl vairāk kā žogs. Žogam jau tur nekā nav, sasit zemē mietus, un savelc drātis, tas jau nav rakt grāvi. Nosauc kaut vienu, kuram būs vajadzīgs lēts grāvis?

VateZZ
VateZZ

Ja uzcels zhogu un saliks kameras tad kaa lai iekslietu ministrijas vilkaci ieved cigaretes un spirtu? Pie tam visi GRU draugi arii suuta komandas – novilcinaat cik tik vien iespejams. Karinja 20 gadi pie varas spilgti izgaismojas…

Kas tas par žogu ?
Kas tas par žogu ?

Kur ir dubultīgas dzeloņdrātis? Idioti tādi!

levitkucins
levitkucins

Apvienotajā Latkrievijas un Baltkrievijas guberņā nebūs nekādu žogu

valsts noziezdnieks mūrnieks
valsts noziezdnieks mūrnieks

Jāfabricē lietas pret tiem, kas tos žogus būvē

d e k o l o n i z ā c i j u !
d e k o l o n i z ā c i j u !

Brīvību krievu kolonijām — Baškīrijai, Baškortostanai, Čečenijai, Ingušetijai, Dagestānai, Čuvašijai, Kabardijai, Kalmikijai, Karēlijai, Krimai, Čerkesijai, Burjatijai, Jakutijai (Sahai), Mari EL, Mordovijai, Osetijai, Tatārstanai, Tuvai un Udmurtijai !!

Cītara
Cītara

Zaļie koridori- ka gan citādi te varēja iedomāties ? Par to valsts atbildīgai institūcijai ir padome un valde! Politiski vajag te darboties. Pdomēm jau algas nemainīgi debesīs jābut, un ar atlikumu būvniekie jābūvē no tā kas ir. Visa valsts jau tāda pataisīta

Efektivitāte
Efektivitāte

Cik šodien izmaksā tā sauktā prezidenta kādreizējā riešana uz kaimiņu un karoga raušana? Baltkrievijā irākieši, sīrieši, afgāņi atstāj naudu, te par viņiem maksā valsts. Žoga pārkniebšanai Baltkrievijā izmaksas 0. Pat knaibles nav jāimportē, jo paši ražo savas. Šeit tagad būs jāorganizē iepirkums, un ar importētiem resursiem jālāpa žogs. Šeit pat savas naglas neražo. Un ja jau imigranti joprojām Baltkrieviju izmanto par tranzītvalsti, no tā jāsecina ka tomēr lielākā daļa nokļūst Eiropā un žogi viņus neaptur. Pretējā gadījumā Baltkrievija migrantiem nebūtu izdevīga tranzītvalsts. Tas arī izskaidro kāpēc ziņās tā stāsta, ja kādus izdodas noķert. Vajag taču sabiedrībai iestāstīt cik labi strādā… lasīt vēl »

mednieks
mednieks

Žogs ir tāpēc lai patērē tik daudz laika tā pārvarēšanai, kas pietiek robežsargu patruļai viņus saņemt ciet.

Каменщик
Каменщик

Mūris jau negribēja ne žogu, ne robežsargus.