Panākta vienošanās par Zviedrijas iestāšanos NATO

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans piekrīt atbalstīt Zviedrijas centienus pievienoties NATO, paziņojis alianses vadītājs Jenss Stoltenbergs.

Brīfingā viņš sacīja, ka Turcijas prezidents Erdogans nosūtīs Zviedrijas piedāvājumu Turcijas parlamentam un nodrošinās ratifikāciju.

Pirmdienas rītā Turcijas prezidents paziņoja, ka atbalstīs Zviedrijas uzņemšanu NATO, ja Eiropas Savienība atsāks jau ilgstoši iesaldētās iestāšanās sarunas ar Ankaru.

“Pirmkārt, atveriet Turcijai ceļu uz dalību Eiropas Savienībā, uz tad mēs to atvērsim Zviedrijai, tāpat kā atvērām Somijai,” televīzijā pārraidītajā uzrunā pirms došanos uz Viļņā gaidāmo NATO samitu, izteicies Erdogans.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


6
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kā vienmèr
Kā vienmèr

Tad jau rašai liela sūdu čupa biksēs

Osmaņu impērija
Osmaņu impērija

tajā rašā visi ierēc par eiropu, ka Erdogans iegūst ietekmes sviras, kuras iepriekš nevarēja iegūt. 2015/16 gadā, kad bija migrantu krīze, kad dalīja imigrantu kvotas, toreiz amatpersonas runāja, kā nenonākt Turku šantāžā, ka turkus nedrīkst uzņemt ES. Nekas jau nemainās, Zvidrija jau tāpat visu laiku bijusi zem ASV tupeles. Iekonfigurē datoram googles dns serveri, tā lai apietu Latvijas cenzūru un paskaties pats, daudz ko ieraudzīsi, ka tas viss ir liels feiks, ko te stāsta kā ukraiņi visu laiku uzvar, par raķetēm kuras beigušās pirmajā mēnesī, tankiem kuri beigušies rudenī, par lielajiem krievu zaudējumiem, kuri neiet kopā ar tiem skaitļiem ko… lasīt vēl »

Osmaņu impērija
Osmaņu impērija

Ta jau Eiropa tagad pārvērtīsies par Osmaņu impēriju? Erdogans savu būs panācis, to no kā pēdējos 20 gadus vecā Eiropa centās izvairīties. Eiropa maksās meslus Erdoganam, uzņems imigrantus, un dancos pēc Erdogana stabules. Par velti Erdogans neko nedara, Eiropa ir notirgota.

Ahmeds
Ahmeds

Un to Urlostanu sitīsim bez žēlastības.

Paviāns
Paviāns

Orbāns arī piekritis.

Osmaņu impērija
Osmaņu impērija

no kurienes tāda informācija?