Igaunijas armijas komandieris: Kara beigas nav redzamas, līdz Krievija nebūs pilnībā mainījusies

Martins Herems
Igaunijas Aizsardzības spēku (EDF) komandieris ģenerālleitnants Martins Herems

Beigas Krievijas-Ukrainas karam nav redzamas, līdz Krievija nebūs pilnībā izmainījusies, intervijā Igaunijas telekanāla ETV pārraidē “Hommik Anuga” (“Rīts ar Anu”) sacīja Igaunijas armijas komandieris ģenerālis Martins Herems.

Atbildot uz jautājumu, vai Krievijas militārā varenība ir lielāka, nekā mums gribētos ticēt, Herems sacīja: “Viena lieta – cik resursu ir līdz Vladivostokai dažādās noliktavās, pilsētās un ciemos. Cita lieta – standarts tam, ko kāds uzskata par zaudējumu, bet kāds pieņem kā zaudējumu. Man šķiet, ka Krievija uztver 500-600 karavīru zaudējumu kā spēka pazīmi.”

“Es neredzu beigas šim konfliktam, līdz Krievija nebūs pilnībā izmainījusies,” atzina ģenerālis.

“Tā vairs nedrīkst būt Krievija, tā nedrīkst būt liela un varena valsts, kas uzskata, ka tai ir tiesības darīt visu. Krievijai būtu jāsadalās mazās valstīs, kam nebūs tik daudz varas un ambīciju,” skaidroja Herems.

Igaunija arvien vairāk tuvojos Izraēlas situācijai, kur aizsardzības spēki vienmēr ir gatavi tam, ka var kaut kas notikt, viņš norādīja.

“Ne jau šodien vai rīt, bet mierīgāk no tā nekļūst. Man ir jārēķinās ar to, ka tas var notikt. Es nezinu, kas var paredzēt, cik lielā mērā tas ir ticami, bet militārā varenība un vēsturiskā pieredze rāda – mums ir jābūt gataviem,” sacīja Herems.

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: sargs.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


8
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
derdz
derdz

laikam esmu vienīgais dumjiķis, nesaprotu, ko jūs piesienaties tai Krievijai, tak pārraujiet visas saistības un attiecības, un nesadarbojaties un nerunājat, utt., tad būs miers,jeb reizēm šķiet , ka jums … vajadzīga Krievija vairāk … tāpēc arī gribat panākt ..

Collateral damage
Collateral damage

Nee, neesi vieniigais. Jau esmu mineejis, ka principaa 30 gadu laikaa attieciibas bija normaalas un pragmatiskas. Nekaadu, es uzsveru – NEKAADU kaiteejumu Krievija netika nodariijusi, un patiesiibaa nav nodariijusi joprojaam. Ja nu attieciibas shobriid dimbaa, tad par par to atbildiigi tikai visaadi jefinji, kuriem patiik noraut karogus un sagraut pieminekljus. Pie kam man taadas aizdomas, ka tieshi Krievija tos pabalsta, lai saasinaatu situaaciju. Juus jau zinaat, par kuraam personaam runa, vai ne?

ērce
ērce

“mainījusies” nozīmē DEKOLONIZĒJUSIES.

Igauņu panikas cēlājs
Igauņu panikas cēlājs

Kas vēl nebūs! Pirms kāda pusgada viens cits igauņu karotājs pauda, ka karš nebeigsies kamēr Krievija nebūs sakauta. Tagad jau kamēr nebūs mainījusies. Kāds būs nākošais paziņojums?

Viena tante teica
Viena tante teica

Šitas nav tas pats komandieris kurš pirms gada propagandēja ka Krievijas armija briesmīgi vāja un Ukraina tūlīt tūlīt uzvarēs?

Eidis
Eidis

Nu un kur tad tā varenā Krievija ir tālāk tikusi?

Kā uz to skatās
Kā uz to skatās

Nu jā, tev jau visās ziņās stāsta, ka visa pasaule karo pret Krieviju. Ko tad viena Krievija vēl nav sakauta? Paskaties, kas tad karo pret Krieviju, un jau gads, bet neko krievam nevar izdarīt. Ukrainā cik mobilizācijas? Zelenskis visu vasaru stāstīja, kā miljonu samobilizēs. Kur tik skaties ziņas, visās Eiropas valstīs visu laiku apmāca jaunus ukraiņu mobilizētos. Pilns tiktoks ar video no Ukrainas, kā tur cilvēkus ķer. No Ukrainas vīriešiem aizliegts izbraukt. Rietumi visu laiku piegādā Ukrainai tankus, artilēriju, munīciju, pretgaisa aizsardzību, sakaru līdzekļus, un visu pārējo. Poļi regulāri rāda kādi vilcienu sastāvi ar militāro palīdzību tiek sūtīti uz Ukrainu.… lasīt vēl »

korekcija
korekcija

Pret krievu agresoriem karo tikai Ukraina. Citas demokratiskas valstis Ukrainu atbalsta.