Slavas nogurdinātās Holivudas zvaigznes: narkotikas, skandāli, atkailināšanās

slavas nogurdinātās Holivudas slavenības

Daudzas Holivudas zvaigznes drīzāk piekopj seriālam „Pārkāpt robežu” (Breaking Bad) līdzīgu dzīvi, nekā to, kas līdzinās pasakai par Pelnrušķīti – dažnedažādas atkarības, panikas lēkmes, apmātība, uzvedības traucējumi, kas saistīti ar ēšanu, parādu jūgs, aresti, soda nauda un labošanas darbi.

Lindsija Loena

Slavas nogurdinātās Holivudas zvaigznes

No jaukas meitenītes ar vasarraibumiņiem seriālā „The Parent Trap” (Lamatas vecākiem) mazā, smaidīgā Lindsija Loena (Lindsay Lohan) šobrīd nemitīgi sagādā galvassāpes ne tikai saviem tuviniekiem, bet arī ASV policijas darbiniekiem. 28 gadus veco aktrisi policija aizturējusi tikai pāris reižu mazāk nekā slaveno reperi 50 Сent, kura nevaldāmais raksturus zināms visai pasaulei. Veiksmīgi izkļuvusi no anoreksijas, kleptomānijas, alkohola un narkotiku atkarības, Lindsija tomēr nav spējusi uzveikt bulīmiju un par sabiedriskās kārtības noteikumu neievērošanu periodiski nokļūst Losandželosas policijas iecirkņos.

Miša Bārtone

Slavas nogurdinātās Holivudas zvaigznes

Divtūkstošo gadu viducī slavenā seriāla „The O.C.” zvaigzne, britu-īru aktrisei Mišai Bārtonei (Mischa Barton) būtu grēks žēloties par vienmuļu privāto dzīvi: mīlīgais izskats un stila izjūta piesaistīja Bārtones slaidajām kājām slavenu aristokrātu, aktieru un uzņēmēju skatienus. Bet pārfrāzējot slaveno teicienu: pasaki man, kas ir tavi draugi un es pateikšu, kas esi tu pati, centīgā Miša, Karla Lāgerfelda (Karl Lagerfeld) un Karolīnas Erreras (Carolina Herrera) mīlule, sapinās ar Lindsiju Loenu un Parisu Hiltoni (Paris Hilton). Un rezultātā – klasisks „kokteilis”: uzvedības traucējumi, kas saistīti ar ēšanu, automašīnas vadīšana reibumā, narkotiku glabāšana, milzīgi parādi un karjera „kaķim zem astes”.

Šaija Labafs

Slavas nogurdinātās Holivudas slavenības

„Transformeru” (Transformers) zvaigzne, amerikāņu aktieris Šaija Labafs (Shia LaBeouf) izpušķo savu dzīvi ļoti savdabīgā veidā. Ierašānās ar iepirkumu maisiņu galvā „Nimfomānes” pirmizrādē Berlīnē, dīvainais maratons Amsterdamā un piecu dienu performance, kurā aktieris it kā tika izvarots.

Neraugoties uz absurdajiem izlēcieniem, aktieris necieš no režisoru uzmanības trūkuma: viņš filmējies Larsa fon Trīra (Lars von Trier)„Nimfomānes” abās daļās (Nymphomaniac Vol.I, Nymphomaniac Vol.2), spēlējis vienu no galvenajām lomām kara drāmā „Fury”, kuras filmēšanas laikā, kā apgalvo pats aktieris, nemazgājās četrus mēnešus, galvenajā lomā krimināldrāmā „Lawless” un Olivera Stouna (Oliver Stone) filmā „Wall Street: Money Never Sleeps”. Un tam visam pa vidu , kā jau Puaro.lv rakstīja, 28 gadus vecais aktieris pamanījās arī sacelt paniku sabiedrībā, izpildot divdomīgo deju kopā ar 12 gadus jauno Mediju Cīgleri (Maddie Ziegler) dziedātājas Sia klipā „Elastic Heart”.

 Britnija Spīrsa

slavas nogurdinātās Holivudas slavenības

Runājot par slavenību kritieniem un sevis pazemošanu, līdz šim nevienam nav bijis pa spēkam pārspēt Britniju Spīrsu (Britney Spears). Pēc tam, kad Britnija noskuva savus matus „uz nullīti” un gadu sabiedrībā izgāja krāsainās parūkās, valkāja minisvārkus, atsakoties no apakšbiksītēm un lauzītā angļu valodā risināja stulbus dialogus ar paparaci, viņas nokļūšana ārstniecības iestādē bija likumsakarīga. Sabiedrība atviegloti nopūtās, kad Spīrsa uz īsu brīdi atjēdzās, tostarp pagūdama sarīkot savas atgriešanās koncertu (kaut gan bija diezgan čābīgā izskatā), laida klajā trīs albumus un žūrijas locekļa ampluā piedalījās amerikāņu talantu šovā „X-Factor”. Guvusi apskaidrību, Britnija sāka kopdzīvi ar producentu un rakstnieku Čārliju Ebersolu (Charlie Ebersol) un audzināt savus abus bērnus.

Mailija Sairusa

slavas nogurdinātās Holivudas slavenības

22 gadus vecajai Mailijai Sairusai (Miley Cyrus) ir diezgan labas izredzes pacelt augstāk Britnijas Spīrsas uzstādīto negāciju latiņu. Piecpadsmit gadus ilgā karjera televīzijā, no kuriem divpadsmit dziedātāju rūpīgi uzraudzījuši vecāki un producenti, pārvērtuši mazo „Hannu Montanu” nevaldāmā ekshibicionistē, kuras priekšnesumi vairāk atgādina ginekoloģijas mācībstundas.

Mailijai patīk publiski izģērbties, un viņas priekšnesumi ir psihodēliskas performances, savukārt dziedātājas Instagram vietne – savdabīgs halucinogēnu kolāžu kokteilis ar piparu piešprici. Taču neraugoties uz visu šo ārprātu, Sairusas karjera strauji traucas augšup. Cerēsim, ka viņas dziesma „Wrecking Ball” (postošā lode – tiešā tulkojumā no angļu val.) nekļūs par īstenību.

 

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar