Plikumi Kannu kinofestivālā: Bella Hadida

Bella Hadida

Kannu kinofestivālā pasaules uzmanība pievērsta ne tikai kino šedevriem, bet arī pasākuma viesiem. Šogad visvairāk aprunātā ir modele Bella Hadida, precīzāk runājot, viņas asinssarkanā kleita, kas atsedz visu, kas citkārt svešu acīm nemēdz būt skatāms. Un vēl nevar zināt, kas tiek apspriests vairāk – filmas, tērpi vai plikumi.

Māsas Džidži un Bella Hadidas
Māsas Džidži un Bella Hadidas

 

Acīmredzot iedvesmojoties no Kardašjanu ģimenes, arī māsas Hadidas nolēmušas rīkoties sinhroni. Un ja Džidži ir jau kļuvusi, iespējams, par pašu populārāko topmodeli un jau zaigo superzvaigznes spožumā, tad viņas jaunākā māsa Bella vēl ir tikai pusceļā uz slavas Olimpu.

Bella Hadida

Tomēr šogad Kannu kinofestivālā tieši Bella ir kļuvusi par teju vienu no pašām aprunātākajām slavenībām. Un iemesls tam ir asinssarkanā Alexandre Vauthier zīmola vakarkleita, kurā Bella Hadida ieradās filmas „Unknown Girl” pirmizrādē.

Bella Hadida

Bellas kleita jau nodēvēta par pašu skandalozāko šīs sezonas Kannu kinofestivāla tērpu. Un ne bez iemesla – šķēlums uz gurna un dekoltē neliek šaubīties, ka modele nav tērējusies apakšveļai, savukārt kleitas auduma faktūra un krāsa skaidri vēsta par daiļās Bellas nodomiem.

Bella Hadida

Neticami, bet fakts: ārkārtīgi drosmīgais tērps nevienam kritiķim nav radījis vēlēšanos nosaukt šo ekscentrisko eksperimentu par vulgāru. „Viņa to var atļauties”, – vienā balsī skandina modes pazinēji.

Bella Hadida

Tomēr pat tik ekscentriskais tērps nav padarījis Bellu Hadidu par stila ikonu. Taču savu misiju ir paveicis – par asinssarkano kleitu runā vairāk nekā par dažu labu kinofestivālā demonstrētu filmu.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: ENews

 

Populārākie rakstiLasītāju viedokļi

avatar