Visas šīs slavenības savulaik izlēma, ka skološanās – viņiem tā nav vajadzīga. Lai gan veiksmīgi un slaveni, tomēr viņu pēdās iet nebūtu vēlams.
Roberts Daunijs jaunākais mācības skolā pameta, būdams septiņpadsmit gadus vecs — un nekavējoties sāka būvēt aktiera karjeru. Te gan ir jāpiebilst, ka viņa dzīvi gandrīz sagrāva narkotikas, tomēr Daunijs spēja saņemt grožos savu atkarību un galu galā kļuva par dzelzs cilvēku.
Britu miljardieris Ričards Brensons skolu pameta 16 gadu vecumā. Viņš sirga ar disleksiju un arī bez visa tā slikti mācījās. Ļaudis melš, ka skolas direktors dusmās paziņojis palaidņa puikam Brensonam, ka viņš vai nu dzīvi beigs cietumā, vai kļūs par miljonāru. Jāatzīst, ka pareģojums ir piepildījies.
Amerikāņu dziedātāja Šēra atmeta domu par iešanu skolā, kad viņai bija 16. Meitene maizi pelnīja, strādājot par dejotāju otršķirīgos naktsklubos. Te nu jāteic, ka atšķirībā no abiem iepriekšminētajiem, Šēras sekmes bija labas. Taču iešana skolā nākamo „Oskara” balvas ieguvēju neinteresēja. Viņa jau kopš mazotnes sapņoja kļūt slavena.
Brazīliete Žizele Bundhena skolai ardievas pateica, lai nodotos modeles darbam, būdama četrpadsmit gadus jauna. Izglītības trūkums nebija šķērslis tam, lai kļūtu par vienu no visvairāk pelnošajām modelēm.
Kventins Tarantīno skolu pameta 15 gadu vecumā. Un arī kinokarjeras dēļ. Tā gan sākās ar pavisam prozaisku nodarbošanos — Tarantīno strādāja par biļešu kontrolieri porno kinoteātru tīklā „Pussycat Theatre”, līdztekus rakstot scenārijus. Toties tagad tikai galīgs pāķis nezina, kas ir Tarantīno – viens no pašiem slavenākajiem režisoriem un scenāriju autoriem pasaulē.
Aktieris Čārlijs Šīns no skolas tika padzīts ar negodu, turklāt tikai pāris nedēļas pirms izlaiduma. Pats vainīgs – nevajadzēja bastot un slikti mācīties! Šīna dzīve ir viens vienīgs ar narkotikām, alkoholu un seksu saistītu skandālu savirknējums. Dažreiz iespraucas kāda veiksmīgi nospēlēta loma kino. Čārlijs Šīns gluži neatbilst jēdzienam “veiksmīga personība”, tomēr naudas Čārlijam ir kā spaļu.
Smukulītis Raians Goslings, tāpat kā Žizele Bundhena, skolu pameta attaisnojošu iemeslu dēļ – to paģērēja viņa karjera kino, kuru viņš sāka būvēt jau 12 gadu vecumā. Mācības skolā viņš pameta, būdams 17 gadus vecs.
Džonijs Deps nolēma sevi neapgrūtināt ar mācībām skolā tad, kad viņam bija 16 gadu. Džonijs ļoti gribēja būt rokmūziķis. Taisnība gan, pēc divām nedēļām viņš pārdomāja un atgriezās, taču skolas direktors viņu pārliecināja, ka labāk ir sekot savam sapnim. Deps savu sapni īstenoja tikai daļēji — viņš gan kādu laiku spēlēja grupā „Hollywood Vampires”, tomēr daudz vairāk slavas viņam sagādāja kinolomas.
Džimam Kerijam bija grūta bērnība — ģimenei nebija naudas un viņš bija spiests vairāk strādāt nekā mācīties. Taču sešpadsmit gadu vecumā viņš skolu pameta ne tāpēc. Gluži vienkārši – Kerijs nolēma, ka ir pienācis laiks pamest dzimto Kanādu un komiķa ampluā doties iekarot Holivudu. Sacīts – darīts. Starp citu, tobrīd Kerija ģimenei viņš vairs tik ļoti nebija vajadzīgs.
Als Pačīno skolu pameta septiņpadsmit gadu vecumā. Bet, tā kā māte šādu viņa rīcību neatbalstīja, Pačīno nācās pamest arī tēva namu un uzsākt patstāvīgu dzīvi. Iekams viņš kļuva ja ne gluži slavens, tad apmaksāts aktieris gan, Pačīno izmēģināja spēkus visdažādākajās profesijās.
Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!
Sagatavots no publikācijām aizrobežu medijos