Nora DeGold atkal ķer muļķes: aptaukošanās vaininieks – nelabvēles uzsūtīts liekā svara dēmons

Nora DeGold

Ieturat diētu, sportojat, bet liekie kilogrami nepazūd? Nekā pārsteidzoša. Acīmredzot kāda nelabvēle jums ir uzsūtījusi liekā svara dēmonu. Un noņemt šo lāstu, padarot augumu atkal slaidu un tvirtu, spēj tikai un vienīgi burve Nora DeGold. Vismaz tā viņa apgalvo savās reklāmās, kas biezā slānī tiek publicētas sociālajos tīklos.

Savulaik plaši reklamētā lētticīgu ļaužu naudas pumpēšanas vietas, atvainojiet – Durgas tempļa valdniece Nora Kalnmale jeb Nora DeGold atgalvo, ka diētas, kaloriju skaitīšana, gēnu analīze – tas viss ir tīrās blēņas. Atbrīvoties no liekā svara bez burvestībām ir bezcerīgi.

Viedā persona Nora DeGold zina patiesību. Aptaukošanās nekādā veidā nav saistīta ar gēniem, bioķīmiju, mazkustīgu dzīvesveidu vai vienkārši nepareizu ēšanu.

Iemesls tam, ka esat resnas, mīļās dāmas, patiesībā ir Liekā svara dēmons! “Tā ir ļauna, despotiska enerģētiskā būtne, pēc kuras iemājošanas cilvēkā ķermenis ātri zaudē savu pievilcīgo izskatu,” savā interneta lapā skaidro Nora DeGold. Dēmons sagrābjot smadzenes savā varā, liekot ēst negausīgi un neļaujot nomest ne gramu no liekā svara.

No kurienes tāds briesmonis uzrodas? To, bez šaubām, uzsūta ar speciāla melnās maģijas rituāla palīdzību. Un vaininiece visdrīzāk esot kāda nelabvēle, “lietpratēja maģijas un buršanu praksēs”. Nabaga resnītei Liekā svara dēmons pieburts augoša mēness naktī kapsētā. Un līdzēt te nevarēs nekas un neviens (izņemot, protams, Noru DeGold…). Nereti rituāli esot tik spēcīgi, ka liekais svars aug pat tikai no tīra ūdens. Glābiņš gan ir iespējams – piesakoties pie labās burves Noras DeGold.

Jāpiebilst, ka kā savu izglītību viņa norāda nevis Cūkkārpas diplomu, bet gan sociālo zinātņu maģistra grādu un psiholoģes kvalifikāciju, kas iegūts Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolā, norāda KasJauns.

Jāpiebilst, ka Nora DeGold vieduma biznesā ir jau apmēram divdesmit gadu. Tas liecina par noteiktām spējām. Kādas tās ir – maģiskas vai muļķu ķeršanas – spriediet paši. Turklāt viņas uzvārds neesot pseidonīms, bet gan pieņemts, iedvesmojoties no vecvecvec… māmiņas, Francijas karaļa galma aristokrātes.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: Noras DeGold burvestību reklāmas un KasJauns

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Skolnieciņš
Skolnieciņš

Tantei vajag naudu. Pēc PSRS ir tik daudz ezotērisku vai baznīcīcas “sniegpulkstenīšu” ir pacēluši galvas. Man patīk atteistiska un augsti attīstīta sabiedrība. PSRS laikā baidijās. Tagad vis kaut kā ir pa pilno! Kamēr ir aitas, tikmēr būs cirpēji. Ar spējām var valdīt par citiem un nevajag būt citu vergam, kas pilda vēlēšanās.