Ne ietve, ne brauktuve, bet veloceliņš – RD sniega novākšanas prioritātes VIDEO

Kas gan ziemā var būt skaistāks par baltu sniega segu visapkārt, kur vien plešas skats, sevišķi Ziemassvētkos? Skaisti, tomēr nekāda prieka, ja
nenotīrītas brauktuves dēļ kavē svarīgu tikšanos vai ilgi gaidīto vizīti pie ārsta, stundām ilgi sēdēdams sastrēgumos, vai slapju muguru stumjot bērna ratiņus, cenšoties tikt uz priekšu pa nenotīrītu ietvi.

Protams, spēcīgās snigšanas dēļ nav iespējams izdabāt visiem – Rīgas domes atbildīgās amatpersonas ar sausu muti nebeidz skaidrot pilsētniekiem, ka sniega tīrīšanā iesaistīta visa esošā tehnika, naudas šim mērķim ir tik, cik ir, un biezā slānī tiekot rakstīti protokoli nevīžīgajiem namu apsaimniekotājiem par no sniega neattīrītajām mājai piegulošajām teritorijām. Bet varbūt vienkārši ir noteiktas ne gluži pareizas prioritātes, ja pirmie tiek attīrīti veloceliņi, kā to novērojis un nofilmējis sociālā tīkla “Facebook” lietotājs Valdis Melderis?

5.45 . Rīdziniek! Izejot pa durvīm, visus šīsdienas plānus atstāj mājās! Tāpat nekas nenotiks kā plānots. Izbaudi ;)…

Posted by Valdis Melderis on Otrdiena, 2021. gada 21. decembris

Puaro.lv sadaļā “WHO IS WHO” esam apkopojuši politiķu CV. Šeit varat uzzināt, cik izglītoti ir Saeimas deputāti un  ministri, kā arī valsts amatpersonas, viņu parādsaistību apjomu, iepriekšējo pieredzi, partiju maiņu un citus sasniegumus.

Savukārt to, kurš patiesībā nosaka, kas notiek Latvijā, kurš ir ietekmīgs, kurš bagāts, bet kurš gan viens, gan otrs, uzziniet mūsu jaunajā sadaļā “Ietekme un nauda”.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kimi
Kimi

Oho! Izrādas, mums ir ieviesušies velošovinisti :)