Nāves pļauja uz Latvijas autoceļiem: nedēļas laikā satiksmes negadījumos gājuši bojā 10 cilvēki

autoavarija

Nedēļas izskaņa izvērtusies traģiska uz Latvijas ceļiem – nepilnās divās diennaktīs satiksmes negadījumos dzīvību zaudējuši astoņi cilvēki, bet šonedēļ kopumā avārijās gājuši bojā desmit cilvēki, liecina Valsts policijas apkopotā statistika.

Svētdienas rītā Mārupes novada Babītes pagastā, uz Liepājas šosejas saduroties vieglajai automašīnai un autobusam, gāja bojā divi vīrieši no vieglās automašīnas, bet vēl viens vieglajā automašīnā sēdošais ar traumām tika nogādāts slimnīcā.

Sestdienas vakarā Augšdaugavas novada Skrudalienas pagastā uz autoceļa Daugavpils-Skrudaliena-Baltkrievijas robeža kravas un divu vieglo automašīnu sadursmē gāja bojā trīs cilvēki un viens cieta.

Sestdienas pēcpusdienā Dobeles novada Vītiņu pagastā vīrietis, vadot traktoru, nobrauca no ceļa un iebrauca upē. Traktora vadītājs negadījuma vietā gāja bojā.

Piektdienas vakarā Augšdaugavas novada Medumu pagastā uz ceļa tika atrasts apgāzies kvadricikls, zem kura bija vīrietis – transportlīdzekļa vadītājs, kurš bija gājis bojā.

Vēlā piektdienas pēcpusdienā Cēsu novada Straupes pagastā uz Valmieras šosejas sadūrās motocikls “Yamaha” un automašīna “Nissan”. Avārijā gāja bojā motocikla vadītājs.

Vēl divi ceļu satiksmes negadījumi ar bojāgājušajiem tika reģistrēti nedēļas pirmajā pusē – trešdien Kurzemē gāja bojā velosipēdists, savukārt otrdienas rītā Rēzeknes novada Nagļu pagastā, apgāžoties automašīnai “Volvo V40”, gāja bojā tās vadītājs, bet dažādas traumas guva pasažieris.

Tādejādi nedēļas laikā ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā seši automašīnās sēdoši cilvēki, kā arī motociklists, kvadraciklists, traktorists un velosipēdists.

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums  Facebook ,   Twitter,  Youtube un Instagram!

Avots: nra.lv

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Akna
Akna

vispārējam pofigismam un visatļautībai nav robežu, bet ir blaknes