Nāve pārsteidz 91 gadu vecu sievieti seksa laikā ar kaimiņu

nāve seksa laikā

Nāve, ne saukta ne gaidīta, kādu 91 gadu vecu sievieti Portugālē pārsteidza brīdī, kad viņa ļāvās seksa rotaļām ar savu 49 gadus veco kaimiņu. Kā vēsta vietējais izdevums Jornal de Noticias, večiņas nāve bijis traģisks nelaimes gadījums.

Vecās sievietes līķi viņas pašas gultā atrada kaimiņiene Anna Martinesa. „Mīlas priesterienes” ķermeņa lejasdaļa bija kaila, bet turpat blakus mētājās seksa rotaļlietas.

„Viņa tur gulēja gultā – kaila un ar vibratoru. Es uz viņas sejas ievēroju tikai divus nelielus zilumus, asiņu uz palaga nebija, – teica kaimiņiene. – Kā arī uz viņas krūtīm bija vīra fotogrāfija”.

Mirusī jūrnieka atraitne, kā norādīja kaimiņiene, „vienmēr bija pārlieku aktīva” un „viņai patika flirtēt ar vīriešiem”.

Par to, ka nāves brīdī kopā ar večiņu bijis vīrietis, liecināja uz viņas ķermeņa atrastā sperma. Policijas darbinieki nekonstatēja pazīmes, ka dzīvoklī kāds būtu ielauzies, kā arī to, ka kaut kas būtu nozagts. Tāpēc viņi pieļāva, ka mirusī vīrieti ir pazinusi.

Aizdomās uzreiz nokļuva precētais kaimiņš, kura ģimenē auga divi bērni.

Aptaujātie liecinieki pastāstīja, ka kaimiņš večiņas dzīvoklī viesojies bieži, it kā lai palīdzētu saimnieciskos darbos. Uz mirušās sievietes ķermeņa atrastās spermas DNS analīze apstiprināja faktu, ka pirms nāves viņa baudījusi seksa rotaļas tieši ar šo vīrieti.

Izsaki savu viedokli komentāros un seko mums Facebook un Twitter!

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


Lasītāju viedokļi

avatar