Mazā meitene, ar kuru dejoja Dikaprio „Titānikā”- kā viņa izskatās tagad?

DIkaprio

Vai atceraties mazo meiteni, ar kuru trešās klases pasažieru restorānā dejoja Leonardo Dikaprio atveidotais Džeks slavenajā filmā „Titāniks” ?

Dikaprio

Lainerim „Titāniks” bija trīs klāji, kas sadalīja pasažierus pa klasēm. Trešā klase sastāvēja no sīkām kajītēm pašā zemākajā klājā, tajās mitinājās imigranti, kas devās uz ASV cerībā sākt labāku dzīvi. Īsinot laiku, vīri, sievas un bērni laidās jautrās dejās.

dikaprio

Aleksandrai Ovensai (Alexandrea Owens), kas atveidoja Dikaprio mazo deju partneri Koru Kartmellu, šobrīd ir 26, un viņa ir diezgan ievērojami pārvērtusies.

Kopš filmas uzņemšanas ir aizritējuši daudzi gadi, bet Aleksandra ar labpatiku atceras to brīnišķīgo laiku, kad filmējās kopā ar Leonardo Dikaprio.

-maza-meitene-ar-kuru-dejoja-dikaprio-titanika-ka-vina-izskatas-tagad3

“Mēs filmējām ainu, kur man vajadzēja priecāties trešās klases pasažieru ballītē, bet pa to laiku Leo  dejoja aizkadrā, cenšoties izvilināt smaidu manā sejā,” – stāsta Koras Kartmellas atveidotāja. „Leo bija pats foršākais visā uzņemšanas laukumā. Filmēšanas starplaikos viņš mēdza man pasūtīt sviestmaizes ar riekstu sviestu un želeju,” – atceras aktrise.

Šobrīd Aleksandra Ovensa dzīvo un strādā Losandželosā, bet ar Dikaprio nesazinās.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: buzzfeed.com

 

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
xayuvcu
xayuvcu

cik jauki!