Leonardo di Kaprio aizmirst savu “Oskaru” restorānā

Leonardo di Kaprio

Aktieris Leonardo di Kaprio, kurš svētdienas naktī beidzot saņēma sen loloto «Oskaru» kā gada labākais aktieris par lomu filmā «The Revenant» («Cilvēks, kurš izdzīvoja»), savu zelta statueti aizmirsa restorānā, vēsta TMZ.

Leonardo di Kaprio kopā ar amata brāļiem svinēja „Oskara” iegūšanu vienā no Losandželosas restorāniem. Kā vēsta izdevums BangShowBiz, pēc ballītes aktieris iznācis uz ielas un jautra bariņa ielenkumā devies uz savu automašīnu, kad pie viņa pieskrējis kāds vīrietis, turot rokās zelta statueti.

„Vai tad šo jūs neņemsiet līdzi?” — viņš vaicājis Di Kaprio, rādot uz „Oskaru”. „Atdod Denam”, — atbildēja Leo, norādot uz vienu no saviem pavadoņiem, un izpalīdzīgais vīrietis paklausīja. Tostarp pats Leonardo di Kaprio paņēma no kāda cita klātesošā rokām atvērtu alkohola pudeli.

Kā raksta BangShowBiz, Di Kaprio iegūto balvu klātesošie restorānā padeva no rokas rokā skandēdami: „Vilku bars, vilku bars!”.

Interesanti, ka pēc tam, kad „Oskaru” pasniegšanas ceremonijā tika nosaukts Leonardo di Kaprio vārds, mikroblogošanas vietnē Twitter notika savdabīgs „sprādziens”: lietotāji publicēja vienā minūtē vairāk nekā 440 000 tvītus.

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: TZM

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

Lasītāju viedokļi

avatar