Kur paslēpt naudu, ja glabā to mājās?

Bankām reižu pa reizei gadās ķibeles – te kāda bankrotē, paķerdama līdzi arī visu pensionāru “zārka naudu”, te ierobežo no bankomāta izņemamo summu.

Kur paslēpt naudu, ja savus ietaupījumus glabājat mājās? Droši vien, esat ne reizi vien lauzījis galvu par šo tēmu. Lielāko tiesu visas naudas glabāšanas vietas – grāmatās, zem televizora, skapjos, aiz gleznām utt. – zagļiem ir labi zināmas.

Ja tiešām vēlaties vietu, kur paslēpt naudu tā, lai zagļi neuzminētu, arī slēptuves vieta ir jāizvēlas neparasta, piemēram, durvis. Tikai šim nolūkam nederēs jebkuras durvis, tās nedrīkst būt metāla, un, vēlams, ne pārāk plānas.

bankam-neuzticies-glaba-naudu-majas-01

bankam-neuzticies-glaba-naudu-majas-02

Pudele

bankam-neuzticies-glaba-naudu-majas-03

Lai izgatavotu slēptuvi, būs nepieciešamas divas tukšas plastikāta pudeles ar etiķetēm, divi gabali putuplasta pudeles šķērsgriezuma lielumā un līme.

Vispirms pirmā pudele jāpārgriež uz pusēm, jāpaņem tās apakšējā daļa, jānoņem etiķete un augšējā malā jāveic neliels iegriezums. Pēc tam pudelē jāielej ūdens — lai līdz iegriezuma malai paliktu daži centimetri. Pēc tam iekšējās virsmas malas jānosmērē ar līmi un kārtīgi jāievieto tur putuplasta gabals.

Otrā pudele jānogriež precīzi pa etiķetes apakšējo daļu. Jāpaņem augšējā daļa un analoģiski jānostiprina uz tās otrs putuplasta gabals tā, lai tas aiz etiķetes nebūtu redzams. Pēc tam mazliet zemāk par putuplastu jānostiprina divas gumijas starplikas, kas sastiprinās jūsu pudeli.Tad pudelē jāielej ūdens un jāaizgriež vāciņš. Augšējā daļa jāsavieno ar apakšējo tā, lai griezums un starplika sakristu, un jāpagriež tā. Tādējādi starp diviem putuplasta gabaliem būs izveidojusies telpa, kurā varēsiet ievietot vajadzīgos priekšmetus.

 

 Viltus kontaktligzda

Šim slēpnim nebūs vajadzīga visa kontaktligzda, bet gan tikai tās virspuse, kā arī atslēdznieka instrumenti un daži liplentes gabaliņi. Pirmais solis — atdalīt rozetes priekšējo daļu no pārējās kārbas, nogriezt skrūvju galviņas un pielīmēt tās ar superlīmi. Lai skrūves pārāk neizceltos un kādam neienāktu prātā tās izskrūvēt, tās jānokrāso. Tad ar instrumentiem jāizgriež sienā atvērums, kura izmērs ir nedaudz mazāks par plāksnīti, bet pēc tam pie atvēruma malas jāpiestiprina liplentes gabaliņi. Tādi paši liplentes gabaliņi jāpiestiprina pie plāksnītes priekšējās daļas. Slēptuve ir gatava.

kur-paslept-naudu-ja-glaba-to-majas-01

 

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Silvija
Silvija

Daudz pudelee neieliksi. Taapat durviis. Tad jau labaak norok daarzaa, maajas pamatos.