Kāda ir sieviete, kas lieliska gultā?

Lai savaldzinātu vīrieti līdz dvēseles dzīlēm, šķiet, nepietiek tikai ar to, ka sieviete ir skaistule (protams, kas nu kuram liekas skaists), ir prātīga (atkal, kas nu kuram šķiet prātīgums), prot gatavot gardu ēdienu, māk mājīgi iekārtot dzīvesvietu un vispār būtu mīļa, bet viņai vēl jābūt arī lieliskai gultā.

Ļoti daudzas daiļā dzimuma pārstāves nodarbina jautājums, kas tad ir vai nav jādara gultā, lai iegūtu godpilno lieliskās gultas biedrenes titulu. Un kā izrādās, vīriešiem šajā sakarībā ir visnotaļ daudzi norādījumi. Teikšu godīgi, aptaujājot vīriešu kārtas pārstāvjus, es secināju, ka instrukcija „lieliskai gultas biedrenei” ir ne mazāk sarežģīta un pat miglaināka nekā instrukcija „lieliskam gultas biedram”. Bet kaut kādu patiesības graudu tomēr var izlobīt.

Taču dosim vārdu šīs aptaujas dalībiniekiem.

Valdis, 35:
„Es nemāku daudz un gari runāt. Manuprāt, no rīta lielisku sievieti negribas atstāt vai negribas, lai viņa dotos prom. ”

Genādijs, 30:
„Sievietei ir jābūt jutekliskai un to, starp citu, var noteikt jau krietni pirms nonākts līdz konkrētai darīšanai. Katram vīrietim ir cita gaume: vienam vajag maigu sievieti, citam tādu, kura gatava eksperimentiem.  Sekss atspoguļo katra cilvēka raksturu un uzvedību citās dzīves jomās un otrādi. Ja sieviete ir ar labu un izsmalcinātu gaumi, ar viņu būs interesanti arī gultā. Un vēl, lai sievietei būtu iekšēja harmonija. Mēs, vīrieši, sievietēs meklējam mieru. Nu, tāpat kā aiziet uz baseinu relaksēties. Tas, ziniet, labi noņem stresu.”

Pauls, 41:
„Sieviete, kura seksu uztver ar entuziasmu, gultā ir lieliska! Īpaši, ja viņa liek manīt, ka viss, kas tiek darīts gultā, viņai ir tik pat svarīgi kā vīrietim. Viņa ne tikai ļauj vīrietim apieties ar savu ķermeni kā viņam gribas, bet arī pati gūst no tā visa baudu. Vīrieši taču ir egoisti! Ja viņiem liek saprast vai, vēl labāk, pasaka (bet dara to patiesi un no sirds), ka viņi mīlējoties ir bijuši satriecoši lieliski, viņi uzskatīs, ka gadījusies lieliska sieviete. ”

Pēteris, 35:
„Pirmkārt, viņai nedrīkst sāpēt galva! Tādā ziņā, lai viņa nemēģina „noskočīt”. Vēl būtu superīgi, ja viņa būtu gatava eksperimentiem. Viņai jāspēj fantazēt un viņai jāpatīk tam, ko  dara. Citādi viss var izvērsties par garlaicīgu pasākumu. Runājot par minetu un citiem vīriešu priekiem, viņai tos spēcīgi jāakcentē. Bet figūra, krūšu izmērs un citi parametri – katram vīrietim ir sava gaume. Tāpat kā tas, ko viņš gribētu novilkt no sievietes pirms seksa: kažoku, mežģīņu veļu, zābakus, rozā boa… ”

Andris, 33:
„Manuprāt, populārākā atbilde, par to, kādai jābūt lieliskai sievietei, būtu: viņai gultā jāspēj būt izvirtīgai m*****. Es galīgi neesmu šī viedokļa piekritējs. Pirmkārt, sievietei jāgrib darīt tas, ko vēlas vīrietis. Tāpat kā vīrietim ir jāgrib darīt tas, ko vēlas sieviete. Ja vīrietis ir slinks vai steidzīgs, viņš nezin vai kaut kad tiks pie lieliskas sievietes. Man ir galvenais, lai sieviete būtu apmierināta! ”

Aleksis, 28:
„Vīriešu vēlmes ir tik atšķirīgas! Patiesībā tas nozīmē, ka lieliska sieviete seksā ir tāda, kas apmierina katra indivīda vajadzības.”

Ko no šīs aptaujas var secināt? Vīriešuprāt, LIELISKA SIEVIETE:

– neraugās uz seksu kā uz veidu, kā izsniegt balvu vai sniegt pakalpojumu;

– nedomā, ka vieglāk ir „iedot” nevis paskaidrot , kāpēc šoreiz nē;

– nemitīgi neanalizē sevi un partneri ne tikai skaļi, bet arī klusībā;

– nesaspringst kaut kādu pašas iedomātu estētisku jautājumu sakarā;

– vienkārši nepretojas;

– dara visu, ko vēlas un tam nododas ar prieku…

Droši vien, šo sarakstu varētu turpināt līdz bezgalībai…

 

Rita Lasmane

Populārākie raksti


Jūs varētu interesēt


1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Beechis
Beechis

ir sievietes un ir meitenes, neatkarigi no gadiem. Meitene ne zina ko grib, ne mak, grib macet, bet sieviete zina,ka grib un dara to ar baudu.